Lesbijki (6)

Czasami zdarza się jednak, że „pierwsze razy” wymagają trudnych negocjacji, bez względu na to, jak bardzo doświadczone są ich uczestniczki.

Jean Daniel Cadinot – czyli ciupcianie z klasą

Studio filmowe JDC kojarzyć mi się będzie zawsze z produkcjami porno- erotycznymi o wysokich wartościach estetyczno- artystycznych. To była prawdziwa sztuka erotyki.

Seks gejowski jest boski!

W „Radości gejowskiego seksu” nie ma „penetracji analnej” czy „miłości francuskiej” – jest rżnięcie w tyłek i obciąganie kutasa. I tysiąc innych przyjemnych czynności, które facet może robić drugiemu w łóżku (i nie tylko tam), opisanych z odświeżającą dosadnością. Nie znajdziecie tu medyczno-sterylnej nomenklatury charakterystycznej dla wielu grzecznych wydawnictw o seksie.

Na łamy homików.pl zawitał Mariusz Kurc, redaktor naczelny pisma „Replika”, czyta dla was „Radość seksu gejowskiego”.

Książka o kobietach

Polecamy wydaną niedawno, bardzo dobrą publikację o kobietach LBTQ i dla nich – pełną ciepła, afirmacji, a jednocześnie niosącą poważny przekaz merytoryczny.

Masturbacja – to takie przyjemne

Jedni uważają seks za przyjemność, inni za stratę czasu, niektórzy są przekonani, że jest przereklamowany, zdarzają się też ci, co widzą w nim narzędzie władzy, ale… Bez względu na to jakie jest zdanie na temat seksu faktem jest, że kobietom nie przystoi czerpać z niego przyjemności.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa