Regulamin

Regulamin umieszczania komentarzy na portalu Homiki.pl:

1. Zapraszamy Czytelniczki i Czytelników do zamieszczania komentarzy i uwag pod artykułami. Redakcja może zastrzec, że pod danym artykułem nie można zamieszczać komentarzy, lub że komentarze podlegają wcześniejszej moderacji.

2. Komentarze zamieszczane pod artykułem powinny odnosić się do treści artykułu.

3. Zabronione jest zamieszczanie komentarzy zawierających treści wzbronione przez prawo, wypowiedzi posługujące się językiem nienawiści, treści obraźliwe, mogące być uznane za wulgarne, naruszające dobra osoby trzeciej. Zabronione są wpisy o charakterze ogłoszenia i zawierające informacje kontaktowe oraz linki pozbawione komentarza. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych pod artykułami.

4. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub redagowania komentarza lub jego części bez podania przyczyny. Redakcja nie prowadzi korespondencji związanej z moderacją komentarzy.

 

Regulamin zakładania kont na portalu Homiki.pl:

1. Portal umożliwia zakładanie przez Czytelników i Czytelniczki kont służących do zamieszczania komentarzy pod tekstami publikowanymi na portalu.
2. Założyć konto może każda osoba fizyczna (Użytkownik konta / Użytkowniczka konta).
3. Do założenia konta niezbędne jest podanie prawdziwego adresu e-mail.
4. Użytkownik konta / Użytkowniczka konta może za jego pomocą zamieszczać komentarze pod tekstami publikowanymi na portalu zgodnie z „Regulaminem umieszczania komentarzy na portalu Homiki.pl”.
5. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania kont, których Użytkownicy/Użytkowniczki rażąco lub regularnie naruszają „Regulamin umieszczania komentarzy na portalu Homiki.pl” lub przepisy polskiego prawa. Decyzje Redakcji w tej materii są niepodważalne.

Homiki.pl na FB

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa