11.05, Warszawa – Premiera książki „Tęczowy Koliber na Tyłku”

Szanowni Państwo,
Z prawdziwą przyjemnością przypominam i serdecznie zapraszam na premierę swojej autobiografii pod tytułem „Tęczowy Koliber na Tyłku”, która odbędzie się 11 maja o godzinie 16.00 w warszawskim klubie Szklarnia (ul. Wawelska 5 – Stadion Skra).
Wstęp wolny. Na przybyłych gości czekać będzie poczęstunek.
W programie przewidziano spotkanie z autorem, dyskusję oraz możliwość nabycia książki z autografem autora.
Więcej informacji na temat tej publikacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.lgbtpress.eu/book

Pozdrawiam i raz jeszcze serdecznie zapraszam

Szymon Niemiec
http://www.szymonniemiec.typepad.com
http://www.lgbtpress.eu

Tęczowy koliber na tyłku


Gdyby nie moja nieprzezwyciężona skłonność do ciągłego zadawania pytań w stylu „A dlaczego nie?”, prawdopodobnie do dzisiaj prowadziłbym spokojny żywot geja w wielkim mieście. Żyłbym sobie spokojnie, od czasu do czasu występując w klubach, prowadząc jakieś imprezy, czy organizując kursy dla modeli. Jednak wtedy z całą pewnością nie byłbym sobą.

Jestem gejem – oto czego tak naprawdę chcę


Nie chcę małżeństw homoseksualnych. Nie chcę prawa do adopcji dziecka. Nie potrzebuję wystawnej ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Konkurs Literacki o Nagrodę Tęczowego Pióra

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę Tęczowego Pióra.
Konkurs jest rozgrywany w dwóch kategoriach: poezji i prozy. Aby wziąć w nim udział, uczestnicy muszą przesłać na adres Stowarzyszenia prace według poniższej specyfikacji:
Podstawowym kryterium przyjmowania prac jest ich związek z kulturą queer. Do konkursu przyjmowane będą prace zawierające w sobie wątki LGTB, nie związane z pornografią, prace tylko w języku polskim.

Zamiast Parady – wiec

W związku z kolejnym, trzecim już zakazem, jaki wydał Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, oraz brakiem czasu na formalną drogę odwoławczą, Komitet Organizacyjny postanowił wystąpić dla drogę sądową przeciwko władzom Warszawy. Dziś miało się odbyć spotkanie przedstawicieli Komitetu Organizacyjnego z Panią Wicepremier Izabelą Jarugą Nowacką, oraz Lechem Kaczyńskim. Niestety do spotkania nie dojdzie, gdyż pan Kaczyński wziął sobie jednodniowy urlop. Tym samym spotkanie ostatniej szansy nie może się odbyć.

Poradnik paradowicza

Jak bezpiecznie i tanio dojechać na Paradę Równości? Pierwsza i podstawowa zasada, to nie jechać samemu. W grupie nie tylko raźniej, ale także dużo bezpieczniej. Dlatego zawczasu rozejrzyjcie się w swoim otoczeniu, mieście, grupie, kto wybiera się na Paradę. Skrzyknijcie się i jedźcie razem!

Parada Równości zagrożona

Protest: Wyślij mejla do prezydenta Warszawy
Drogie przyjaciółki, Drodzy przyjaciele, stajemy w obliczu ogromnego zagrożenia dla polskiej demokracji. Władze Warszawy postanowiły pójść w ślady Krakowa i zrobić wszystko, aby nie dopuścić do zorganizowania pokojowej manifestacji pod hasłem „Parada Równości”.

Mój pedalski krzyk

Kiedyś obudziłem się i zobaczyłem, ze Polska stała się krajem demokratycznym i pełnym tolerancji dla każdego żyjącego człowieka. Nie było w niej wyzysku człowieka przez człowieka, kapłani różnych religii współpracowali ze sobą dla dobra ludzkości, a żaden z nich nie usiłował uzurpować sobie prawa do głoszenia prawdy absolutnej.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa