Najnormalniejsza sprawa na świecie


Mimo tego, że strach będzie zawsze, większy czy mniejszy ale będzie, dzięki Nim potrafiłem zrozumieć, że bycie gejem to najnormalniejsza sprawa na świecie! I tego Wam wszystkim gorąco życzę!!

Mój Chrystus

Stało się… więc jestem homoseksualny! 17 lat to zbyt mało, by przyjąć taką informację o sobie samym z radością… dlaczego ja? Co zrobią rodzice, a Bóg i Kościół… CELIBAT – jedyne rozwiązanie i zasłona dymna dla społeczeństwa. Przyjąłem z bólem, wierząc, że tego chce Bóg. Nie było mi łatwo z taką decyzją. Wiele nocy spływało po policzkach gorzkimi łzami… tak bardzo chciałem kochać i być kochanym. Tak wielki potencjał czułości odkrywałem w sobie.

Jehowa nie kocha gejów

„Całe życie musisz poświęcić Jehowie”. Kiedy usłyszałem to pierwszy raz? Nie pamiętam. Pewnie jeszcze w kołysce. Urodziłem się w rodzinie, w której ojciec nie mógł się zdecydować, jaką wiarę wyznaje, a matka była fanatycznym świadkiem Jehowy. „Homoseksualizm jest grzechem”. To też słyszałem często podczas domowego studium Biblii czy tzw. spotkań odbywających się trzy razy w tygodniu.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa