Żegnamy Międzynami.pl

Po latach współpracy żegnamy zaprzyjaźniony z Homikami portal www.Miedzynami.pl funkcjonujący od dłuższego czasu jako forum dyskusyjne, skupiające przyjaciół nie tylko wirtualnych.

Abecadło młodego homika

Opowiemy Wam od A do Z, co myślimy o środowisku. Nie będzie to łatwe, szczególnie dla niektórych. Zaczynamy!

A – Ambasador. Mamy swojego ambasadora. Nikt wprawdzie nie pamięta, kto zaszczycił go tym tytułem, dlaczego i po co, ale Ambasadora mamy.

Fraszka powyborcza

Zaraz sobie chlapnę w dziób.
Gdzie nie spojrzę – widzę drób.

Noc motylka II – opowiadanie

1. Trwa kolejna noc cudów i dziwów. Siedzę w kącie Sceny i obserwuję. Przede mną maszeruje parada pozorów. Chłopcy piszczą na swój widok, całują w usta, uśmiechają. Tutaj nie ma miejsca na codzienne problemy. Wszystko musi być jak w teledysku. Pięknie, radośnie, ekscytująco, egzotycznie, erotycznie i pstrokato. The Show must go on.

Spowiedź

Katedra była pełna ostatnich spóźnialskich, spieszących się do spowiedzi.
Powietrze wilgotne, cuchnące, pełne szeptów, wzdychań i zniecierpliwienia.
Stanąłem w długiej kolejce.
Konfesjonał pukał co chwilę, odchodzili zawstydzeni ludzie, a z drugiej strony podchodzili następni ze strachem w oczach.

Noc motylka – opowiadanie

1. Zbliża się już sobotni wieczór. Samopoczucie rośnie, morale spada. Coraz bliżej sobotniej wizyty w Scenie. Takie miłe uwieńczenie tygodnia. W naszym pedalskim mieszkaniu wrzawa i zgiełk. Nerwowe prasowanie, przymierzanie i upiększanie się. Znam ciotkę potrzebującą aż trzy godziny na toaletę przed wyjściem. Mnie i moim współlokatorom (takie normalne gejowskie mieszkanko) wystarcza na szczęście znacznie mniej czasu. Pilingi, kremy i żele idą w ruch. To wszakże najważniejsze wyjście tygodnia, na to się czekało aż sześć dni. Popijamy drinki, słuchamy Madonny, Whitney i House…

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa