Na licho te dzieci?

„Twoi rodzice tak bardzo chcieliby mieć wnuczka”. „Ona jest szczęśliwą matką dwóch córeczek”. „Jesteś egoistą, myślisz tylko o własnym szczęściu”. Ile razy to słyszeliśmy? Ile razy musieliśmy wymijająco odpowiadać na nieskończoną ilość niemych wyrzutów i wyrazistych spojrzeń?

KOKO-Konkurs!

No więc mamy Euro. Samcze, heteroseksualne igrzyska, jak mówią feministki i niektóre bardziej dogmatyczne homiki. O Euro powiedziano już wiele, jeszcze więcej wyśpiewano (koko koko). Resztę dopełnią reklamy, od których nie można się opędzić. A my? Zróbmy sobie mały homiczy Euro-konkurs piękności! Nagrody oczywiście zapewnione!

Hokus Popus

Sezon na trollowanie zaczął się na dobre. Korzystając z chwili, w której przygasły ostatnie wieści o aferach pedofilskich we własnej instytucji, papież tradycyjnie zajął się seksem, a precyzyjniej ujmując jego potępianiem.

Niby uodporniony, a jednak dalej boli

Po latach spokojnego brylowania na warszawskich i światowych salonach Robert Biedroń stanął oko w oko z prawdziwym Polakiem. Wyszła z tego smutna metafora – stoi gej, a Polska się z niego śmieje.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa