Rodzic potęgą jest i basta

Mają synów gejów albo córki lesbijki. Od pół roku uczestniczą w warsztatach Akademii Zaangażowanego Rodzica założonej przez Kampanię Przeciw Homofobii

Damą być…

…i wywłoką być. Być odważną, silną, seksualnie wyzwoloną. Być ekstrawagancką i mieć niewyparzony język. Mieć poczucie humoru i dystans do siebie. Pleść głupoty i mądrze się wypowiadać. Swobodnie mówić o swym biseksualizmie. Bezkompromisowo walczyć z homofobią. Być gwiazdą pop. Oto Lady GaGa, gejowska diva na miarę końca I dekady XXI wieku, w cytatach.

Przed Wami – dzięki uprzejmości Redakcji pisma „Replika” – Homikolubka roku 2009!

Seks gejowski jest boski!

W „Radości gejowskiego seksu” nie ma „penetracji analnej” czy „miłości francuskiej” – jest rżnięcie w tyłek i obciąganie kutasa. I tysiąc innych przyjemnych czynności, które facet może robić drugiemu w łóżku (i nie tylko tam), opisanych z odświeżającą dosadnością. Nie znajdziecie tu medyczno-sterylnej nomenklatury charakterystycznej dla wielu grzecznych wydawnictw o seksie.

Na łamy homików.pl zawitał Mariusz Kurc, redaktor naczelny pisma „Replika”, czyta dla was „Radość seksu gejowskiego”.

Męskie filmy bezkostiumowe

Gejowskie porno stanowi dużo większą część rynku filmów „dla dorosłych” niż wskazywałaby na to wielkość populacji homoseksualnych facetów (pisze się nawet o 30-procentowym udziale). Kiedyś głęboko w podziemiu, od lat 70. produkcja filmów z męsko-męskim seksem dumnie pręży muskuły (i nie tylko). Dziś to kwitnący przemysł z zyskownymi wytwórniami – „stajniami”, które prześcigają się w lansowaniu kolejnych „ogierów”.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa