„Mambo Italiano” w Klubie Filmowym LGBT

Pod koniec roku uderzamy w Klubie Filmowym LGBT w nieco lżejsze tony. W najbliższy poniedziałek, 16 grudnia, zapraszamy na pokaz kanadyjskiej komedii z roku 2003 „Mambo italiano” Emile’a Gaudreaulta. Rozgrywa się ona w środowisku włoskich imigrantów mieszkających w Montrealu. Angelo (Luke Kirby) – syn wiecznie kłócącej się pary, która przed laty przez pomyłkę trafiła do „fałszywej” Ameryki, czyli do Kanady – chciałby powiedzieć swoim rodzicom, że jest gejem. Ale nie ma pojęcia, jak to zrobić. Jeszcze mniej gotowy na coming out jest jego facet, policjant Nino (Peter Miller).

Mnóstwo w tym filmie celnie podpatrzonych sytuacji i zabawnych dialogów. Jedną z atrakcji jest też występ w roli „papy” Paula Sorvino, ojca nagrodzonej Oscarem Miry Sorvino.

 

Pokaz „Mambo Italiano” w poniedziałek, 16 grudnia o godz. 19 w siedzibie Krytyki Politycznej (Warszawa, ul. Foksal 16, II piętro).

 

Film zostanie przedstawiony w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Wstęp wolny.

Do dyskusji po filmie zapraszają Mariusz Kurc i Bartosz Żurawiecki.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa