„Trzy serca” w Klubie Filmowym LGBT

zaproszenie_trzy_serca_fotoDokument „Trzy serca: postmodernistyczna rodzina” w Klubie Filmowym LGBT

Klub Filmowy LGBT w warszawskim oddziale Krytyki Politycznej zaprasza na pokaz dokumentalnego filmu „Trzy serca: postmodernistyczna rodzina” (2004, reż. Susan Kaplan).

Ten niezwykły film, kręcony w ciągu wielu lat, śledzi historię Sama Cagnina i Stevena  Margolina, pary nowojorskich gejów (jeden z nich jest „może trochę bi”). Po siedmiu latach bycia razem Sam i Steve postanawiają otworzyć związek na… kobietę. Poznają Samanthę Singh, zakochują się w niej, rozpoczynają wspólne życie w trójkącie, Samantha zachodzi w ciążę. Narodziny dziecka zmieniają rodzinną dynamikę relacji…

Film zdobył nagrodę dla najlepszego dokumentu na L.A. Outfest – festiwalu kina LGBT w Los Angeles. Dziś, niemal 10 lat po powstaniu, w bardzo interesujący sposób wpisuje się w coraz głośniejszą debatę o poliamorii i związkach wieloosobowych.

Po projekcji zapraszamy do dyskusji!

„Trzy serca” pokażemy w poniedziałek, 30 września o godz. 19 w siedzibie „Krytyki Politycznej” (Warszawa, ul. Foksal 16, II piętro).

Wstęp wolny.

Prowadzenie – Mariusz Kurc i Bartosz Żurawiecki.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa