Promocja Równości w Łodzi

Od jutra w Łodzi kolejny festiwal Promocja Równości. Nie może Was zabraknąć na wydarzeniach, których program znajdziecie na stronie Festiwalu: http://fabrykarownosci.com/start/.

Punktem kulminacyjnym będzie trzeci już Marsz Równości, organizowany w sobotę 20.04. Wyruszy z Pasażu Schillera o godzinie 13. Organizatorzy zachęcają:

Weźcie ze sobą transparenty, tęczowe flagi i prywatne postulaty, które będziecie chcieli-chciały wygłosić podczas Marszu! Marsz Równości to najważniejsza część całej Promocji. W sobotnie popołudnie ulicami Łodzi przemaszeruje pokojowa, barwna demonstracja. Jej głównym celem jest stworzenie łodzianom i łodziankom możliwości aktywnego wyrażenia poparcia dla idei równości osób nieheteroseksualnych oraz zagwarantowania należnych im praw. Uczestnikom będzie towarzyszył zespół grający sambę. Wśród osób idących w Marszu pojawią się przedstawiciele wielu organizacji pozarządowych z Łodzi i Polski, a także Posłowie i Posłanki na Sejm RP.

 

 

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa