- homiki.pl - https://homiki.pl -

„Poważny” coming out Jodie Foster

Orientacja seksualna Jodie Foster od wielu lat była tajemnicą poliszynela, a przestała nią być, kiedy w 2007 r. Jodie publicznie podziękowała swojej cudownej Cydney za udzielane jej wsparcie. Jednak dopiero podczas niedawnej gali rozdania Złotych Globów nadszedł czas na coming out w świetle naprawdę wielkich jupiterów.

Podczas przemowy w podziękowaniu za przyznanie jej nagrody za dorobek całego życia wyraźnie podenerwowana, ale uśmiechnięta Jodie, dziękując rodzinie i przyjaciołom, powiedziała: nie mogłabym stanąć tutaj i nie podziękować miłości mojego życia, cudownej matce moich dzieci, dawnej partnerce życiowej, prawdziwie bliźniaczej duszy… Z Cydney Bernard Jodie przeżyła ponad 14 lat, wychowując synów, aż do separacji w 2009 r.

Jodie wspomniała również o ich niezwykłej nowoczesnej rodzinie i wspaniałych synach. Cóż więcej dodać? Posłuchajmy całej przemowy. Najbardziej poruszający moment zaczyna się około 4. minuty.

 

Zachęcamy też do do zerknięcia na 4:30 i niezmiernie… niemądrą minę Mela Gibsona (o którego homofobii mówi się w Hollywood), kiedy Jodie dziękuje mu za to, że „uratował jej życie” (my również nie wiemy, co miałoby to znaczyć…).