Wesprzyj małżeństwa jednopłciowe…

W Internecie rozszalał się wiralowy film „Wspieraj małżeństwa homoseksualne, bo jak nie, to poślubimy twoją dziewczynę”.

Oto oryginalny film:

Idea gejów grożących heterykom wydaje się sprytnym pomysłem, trafiającym łatwo do wyobraźni. No bo to tylko wymarzony facet chodzi codziennie na siłownię, zna się na ciuchach i na dodatek potrafi przyrządzić quiche na śniadanie.

Lustrzaną ideą jest film „Poślubimy Twojego chłopaka”, w którym tym razem lesbijki chwalą się swoją znajomością NBA, zamiłowaniem do sportu i do minimalistycznych ciuchów (trzy pary dżinsów? naprawdę, dziewczyny?).

I w ten sposób mamy już bukiecik stereotypów z każdej strony, podany w przecudownej formie, ale nadal stereotypów. Dlatego do głosu włączyli się heteroseksualni faceci, odpowiadając na zaczepkę gejów. „Co dostanie nasza dziewczyna na śniadanie? Seks do południa a potem stek. One to lubią”.

Heteroseksualiści dochodzą do jakże odkrywczego wniosku, że nie chcą tak naprawdę żenić się ze swoimi dziewczynami i jeżeli geje naprawdę chcą to proszę – mogą.

Tak cyklem wiralowych filmów kończy się kampania, wszyscy rozstają się wirtualnie w zgodzie, a wykluczenia pozostają. Kto zrozumie ironię, zrozumie, pozostała część po prostu jeszcze bardziej znienawidzi gejów i lesbijki. A my może zapomnieliśmy, czy walczymy przeciw wykluczeniom i niesprawiedliwości, czy chcemy zdobyć jedną ceremonię więcej.

I to piszę ja, gej, który nie lubi tańczyć, ani brać udziału w balach kostiumowych, nie lubi jeść quiche na śniadanie, a na siłownie chodzi z przymusu, nie z przyjemności. I tylko proszę nie wspominać o zakupach! Nienawidzę zakupów!

 

 

[pb]

 

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa