„Miłość! Odwaga! Współczucie!” w Klubie Filmowym LGBT

„Miłość! Odwaga! Współczucie!” w Klubie Filmowym LGBT

Gregory i jego facet Bobby mają położony w malowniczej okolicy piękny duży dom, do którego zapraszają paczkę swych przyjaciół gejów. Jest wśród nich Arthur i Perry, para mieszczuchów z 14-letnim stażem w związku, przegięty miłośnik musicali Buzz, melancholijny John wraz z e swą najnowszą zdobyczą, czyli superseksownym Ramonem…  Wszyscy stanowią dla siebie najbliższą rodzinę, ale towarzyszy im nie zawsze sielankowy nastrój. Ktoś tu komuś chce odbić chłopaka, ktoś mimo wszystko czuje się samotny, a ktoś ma AIDS w zaawansowanym stadium… „Miłość! Odwaga! Współczucie!” („Love! Valour! Compassion!”) w reżyserii Joe Mantello to ciepły komediodramat z 1997 r.

Po projekcji zapraszamy dyskusję, podczas której zastanowimy się, czy popularne „gejowskie rodziny zastępcze” czy wręcz komuny mają dziś nadal rację bytu.

 

Na pokaz filmu „Miłość! Odwaga! Współczucie!” zapraszamy w poniedziałek, 26 listopada o godz. 19 do nowej siedziby „Krytyki Politycznej” przy ul. Foksal 16 (II piętro) w Warszawie

Prowadzenie: Mariusz Kurc i Bartosz Żurawiecki

 

 

1 komentarz do: „Miłość! Odwaga! Współczucie!” w Klubie Filmowym LGBT

  • Dima Mitia

    Film ten był ostatnio nie jeden raz pokazywany na HBO (jeżeli się nie mylę odnośnie kanału) – polecam do obejrzenia tym, którzy jeszcze go nie widzieli.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa