World Pride Londyn 2012

Tegoroczne World Pride w Londynie to była jedna wielka niewiadoma. Prawdę mówiąc jeszcze kilka dni temu nie wiadomo było czy w ogóle się odbędzie. Do końca nie było wiadomo, którędy przejdzie i o której godzinie wyruszy. Niewiadomą była także pogoda – co akurat w Londynie nie dziwi. Na szczęście, choć o wiele skromniej niż w poprzednich latach, parada się odbyła.

Powodem tego całego zamieszania były kłopoty finansowe organizatorów parady. Nie stać ich było na platformy a część imprez musiała zostać skrócona. Mimo to i tak parada zgromadziła rzesze homików i ich miłośników. Była także prawie 100-osobowa grupa Polaków z posłanką Anna Grodzką na czele. Umieszczeni w paradzie pomiędzy egzotycznymi Filipińczykami a grupą pracowników sieci restauracji Nandos bawiliśmy się świetnie, podrygując w takt to bębenków, to filipińskiej muzyki.

Z kronikarskiego obowiązku trzeba dodać, że nie zabrakło homofobów, z megafonem i biblijnymi cytatami na ustach. Garstka „odmieńców” została wciśnięta w witrynę Pizza Hut, przez co wyglądała raczej komicznie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii na Facebooku.

 

Polska grupa na World Pride Londyn 2012

1 komentarz do: World Pride Londyn 2012

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa