Grunt to wybrać dobry moment

Rośnie nam nowa homicza celebrytka. Po Poniedziałku, Pirogu i kilku innych w młynek Plotka, Faktu i Pudelka rzuciła się Katarzyna Adamik. Kto to jest? Osobom nieobeznanym wyjaśniamy: jest to córka Agnieszki Holland. Wow. A także jej asystentka i początkująca reżyserka. Wyznanie nastąpiło parę dni temu, w wywiadzie dla czasopisma „Viva”. Zakochałam się w kobiecie. To nie jest tajemnicą, ale w naszym kraju stanowi ciągle coś egzotycznego. Dobrze jednak, że Polska otwiera się na inność albo może raczej różnorodność. Czytałam gdzieś, że statystycznie 10% ludzkości jest homoseksualna, pewnie w Polsce jest podobnie – powiedziała „Vivie” Katarzyna Adamik.

Kasia Adamik i Olga Chajdas
zdjęcie: plotek.pl

Życzymy świeżo wyoutowanej homiczce wszystkiego najlepszego, zwłaszcza że moment coming outu łączy się z promocją sztuki na podstawie powieści „Zrób sobie raj” Mariusza Szczygła. Premiera sztuki odbędzie już jutro, 8 marca. Cóż za koincydencja! We wtorek bowiem Katarzyna wystąpiła w niszowym programie „Pytanie na śniadanie” i tym razem zaprezentowała się razem ze współreżyserką i partnerką Olgą Chajdas, opowiadając o serialu „Głęboka Woda” i premierze sztuki w Teatrze Studio (kolejny zbieg okoliczności!).

Jawi się więc nam obraz piękny, wręcz idealny. Będąc młodą artystką i mając za matkę słynną reżyserkę można dokonać coming outu parę dni przed premierą własnej sztuki i w ten sposób trafić z przekazem wszędzie tam, gdzie trzeba. I być akceptowaną, kochaną i na topie.

Z innych pozytywnych akcentów warto też opowiedzieć o reakcji rodziców Katarzyny na homoseksualizm córki. Według młodej reżyserki, rodzice „nigdy nie mieli z tym problemu”. Bardzo się tym cieszymy. Można zresztą stwierdzić, że było to do przewidzenia ¬– jakże miałoby być inaczej, jeśli w filmach Agnieszki Holland temat tolerancji zawsze się przewijał.

Podsumowując tę zapowiedź nowej jakości na rynku celebrytów, pragniemy wyjaśnić naszą pewną zgryźliwość. Generalnie bowiem lubimy oglądać dobrą sztukę i trudno nam powiedzieć, czy sztuka staje się lepsza, gdy tworzona lesbijską cz gejowską ręką. Coś jest po prostu dobre, albo nie. Katarzyna Adamik umiejętnie sterująca swoją karierą, łącząca życie osobiste, orientację i życie zawodowe w specyficzny mix przypomina trochę Lady Gagę, która do kiepskiej muzyki dodaje ekscentryczne stroje i homiczą pseudoideologię, sprzedając się z po-po-pokerową twarzą za miliony. I miliony ją kochają. Ale pewnie to my się mylimy i na tym polega współczesny showbiznes.

[pb]

13 komentarzyGrunt to wybrać dobry moment

 • Mitia

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  Zdjęcie jak z lat 20-tych (tylko kolorowe) 😉

 • Peter Pan

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  „Zrób sobie raj” to nie powieść, tylko zbiór krótkich reportaży.
  [dzięki, poprawione. kor.]

 • Imię

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  Zgryźliwość zrozumiała, ale trzeba w końcu docenić ewenement – jedna z nielicznych wyoutowanych lesbijek!

 • Little Monster

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  Rece precz od Lady Gaga!

 • Big Monster

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  Aaaajajaj :/ Córka Holland jest strasznie obleśna. Zero seksapilu, kobiecości, delikatności – niiic!!!

 • reader

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  Pojechaliście po garach. Zamiast się dąsać o termin bliski premierze, cieszcie się z terminu bliskiego niedawnemu złożeniu ustawy o ZP do sejmu. I zapewne nadchodzącym w tym roku debatom. Poza tym, czy nie lepiej, żeby orientacja homo lub bi dawały korzyść, zamiast być kamieniem u nogi.

 • d_biskupa

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  Obie wyglądają bardzo męsko. Jak Flip i Flap.

 • Peter Pan

  [Re: Grunt to wybrać dobry moment]

  Flip i Flap to był mały facet i duży facet. Ci kolesie natomiast są obaj dość duzi.
  Świat jest niesprawiedliwy. Chodzę min. 2 razy w tygodniu na siłkę i raz na basen, ale o takich barach jakie ma pani Aga, to sobie mogę co najwyżej pomarzyć:((

 • O ile lepiej byłoby, gdyby osoby LGTB w Polsce nigdy się nie outowały i robiły to w domu po kryjomu, prawdaż? A jeśli już muszą koniecznie się outować i to przed premierą sztuki (ESCANDALO — czy to przypadek, że media rozmawiają z reżyserką AKURAT przed premierą sztuki? ajdontfinksoł!!!) to najpierw powinny stanąć przed komisją ds. Wystarczającej Męskości & Kobiecości złożonej z komentatorów portalu homiki.pl — nie będzie się jakaś tam buczka outować, tylko kobiecym i ślicznym wolno.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa