Rewolucje Kobiet 2012 – zaproszenie

Drogie Czytelniczki, szanowni Czytelnicy, od 24 lutego trwa w Warszawie festiwal Rewolucje Kobiet, który zakończy się 11 marca Manifą. Oto informacja od organizatorek:

Jak zachęcić kobiety do aktywności, współpracy, wymiany myśli i przeprowadzania własnych, życiowych rewolucji? Odpowiedzią na te potrzeby jest warszawski festiwal non-profit Rewolucje Kobiet, organizowany od trzech lat. Tegoroczny festiwal ma miejsce od 24 lutego do 11 marca 2012, kończąc się XIII warszawską Manifą. Festiwal łączy wydarzenia kulturalne: debaty, wernisaże, imprezy, pokazy filmów, speedbefriending, spotkania literackie, mecz kobiecej piłki nożnej i warsztaty dla kobiet (literackie, kulinarne, kawowe, o seksualności, artystyczne, wing-tsun i majsterkowania).

Podczas tegorocznego festiwalu Rewolucje Kobiet postaramy się m.in. odpowiedzieć na pytania, jak dążenie do orgazmu wyzwala kobiety, dlaczego Polki nie grają w piłkę nożną, jaka była sytuacja kobiet w Hiszpanii za czasów Franco i jaka jest sytuacja lesbijek w krajach muzułmańskich

Festiwal organizowany jest społecznie i niedochodowo – promujemy aktywność kobiet, organizacje kobiece, miejsca angażujące się w prokobiecą działalność. Większość zorganizowanych przez nas wydarzeń oferowanych jest uczestniczkom darmowo, niektóre z ogromnymi zniżkami lub za symboliczną opłatą pokrywającą koszty materiałów.

Więcej informacji o festiwalu Rewolucje Kobiet, w tym program, znajdziecie na stronie: http://www.rewolucjekobiet.blogspot.com oraz na Facebooku.

1 komentarz do: Rewolucje Kobiet 2012 – zaproszenie

  • Peter Pan

    [Re: Rewolucje Kobiet 2012 – zaproszenie]

    Dlaczego Polki nie chcą grać w piłkę? To proste. Na szczęście wciąż bardziej niż na „rewolucjach kobiecych”, zależy im na tym, żeby wyglądać ładnie i seksownie a nie jak ta laska z plakatu.
    Na moje oko, to chyba jakaś Angielka. Zwisły cyc, wielka „arse” i taka jakby zbyt ruda. Nie wiem tylko czemu drapie się po głowie jak koczkodan.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa