Ankieta i wywiad

Poniżej dwa zaproszenia – można, jak zwykle, przyczynić się do rozwoju wiedzy na temat osób LGBTQ.

* * *
Badanie WSW – kobiet uprawiających seks z kobietami

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym ogólnopolskim badaniu kobiet uprawiających seks (lub mających na to ochotę) z kobietami. Ankietę można wypełnić pod adresem: http://moje-ankiety.plrespond-16315.html

Aby zachęcić do udziału partnerem projektu został serwis Frywolnie.pl, który przygotował z tej okazji konkurs – szczegółów dowiecie się po wypełnieniu ankiety.

Zależy nam na jak największej liczbie udzielonych odpowiedzi, dlatego prosimy o dzielenie się tą ankietą ze wszystkimi osobami, które mogą być zainteresowane wypełnieniem. Planowane jest stworzenie kompleksowej publikacji dotyczącej seksu między kobietami w Polsce. Ty również możesz być częścią tego badania!

W razie jakichkolwiek pytań możecie zgłaszać się do twórczyni ankiety: Moniki Czaplickiej monika.czaplicka@gmail.com

* * *
Zaproszenie do udziału w badaniach na temat związków intymnych osób nieheteroseksualnych

Prowadzę badania na temat związków intymnych osób nieheteroseksualnych (lesbijek, gejów, biseksualnych, osób trans, osób queer i tych, którzy/które po prostu są lub były w związkach nieheteroseksualnych).

Jeśli jest Pan/i taką osobą, to zapraszam do podzielenia się ze mną swoją opowieścią o Pan/i związku, miłości, rodzinie i życiu.

Takich historii jest w Polsce wciąż niezwykle mało, a są one niezwykle ważne. Szczególnie teraz, gdy w mediach i parlamencie toczy się debata o związkach partnerskich. Opowieści samych zainteresowanych – żyjących w związkach nieheteroseksualnych osób – są mało słyszalne, a wierzę, ze mogą mieć kluczowe znaczenie dla społecznego zrozumienia i akceptacji ich życia. Sądzę, ze dzięki pokazaniu, jak naprawdę wyglądają związki osób nieheteroseksualnych, uda się pogłębić debatę publiczną i w rezultacie polepszyć sytuację życiową tysięcy Polaków żyjących w tego typu związkach.

Jeśli jest Pan/i zainteresowany/a udzieleniem mi anonimowego wywiadu w dowolnie wybranym przez siebie terminie i miejscu w Polsce, lub ma Pan/i jakiekolwiek pytania lub wątpliwości na temat prowadzonych przeze mnie badań, proszę o kontakt.

Dr hab. Joanna Mizielińska
Instytut Socjologii, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
joanna.mizielinska@swps.edu.pl

2 komentarzeAnkieta i wywiad

  • Twoje imię1223

    [Re: Ankieta i wywiad]

    Link do ankiety nie działa
    [już poprawione, teraz powinno być OK, dziękujemy za zwrócenie uwagi]

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa