- homiki.pl - https://homiki.pl -

Czwarty Turniej Chrząszczykowy

Warszawskie Chrząszczyki zapraszają na czwartą edycję turnieju piłki nożnej halowej dla kobiet o puchar Chrząszczykowy. Turniej odbędzie się w sobotę 17 grudnia w hali sportowej OSiR Targówek, przy ul. Ossowskiego 25 w Warszawie:

Na turniej zapraszamy maksymalnie dziewięć drużyn kobiecych, amatorskich (zrzeszonych lub nie).
Szczegóły o zgłoszeniach i zapisach w regulaminie.

Turniej organizowany jest we współpracy ze z portalem turystyczno-społecznościowym GOandPlay Travel, stowarzyszeniem Lambda Warszawa oraz naleśnikarnią Bastylią i pod matronatem medialnym Kobiety Kobietom i HOP.

Czekamy z niecierpliwością na wasze zgłoszenia!!!

Regulamin trzeciego Turnieju Kobiety Kobietom

• Organizator – Grupa nieformalna Chrząszczyki

• Czas i miejsce – niedziela 17 grudnia 2011, czas trwania turnieju 09:00 – 15:00, hala sportowa OSiR Targówek, ul. Ossowskiego 25.

• Uczestnictwo – ustala się wpisowe w wysokości 200 zł od drużyny. Wpłaty przyjmowane będą gotówką lub przelewem (nr konta podamy mailem).

• Zasady uczestnictwa – każda drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób w wieku powyżej 16 lat (zawodniczki niepełnoletnie muszą dostarczyć pozwolenie rodziców na udział w turnieju (wzór: UPOWAZNIENIE_4CH.doc [1]). O przyjęciu drużyny decyduje kolejność zgłoszeń, ale organizatorki zastrzegają sobie prawo do wykluczenia drużyny, która nie spełnia wymogów formalnych. Wszystkie zawodniczki muszą podpisać oświadczenie odpowiedzialności i dostarczyć go organizatorkom najpóźniej w dniu turnieju (wzór: OSWIADCZENIE_4CH.doc [2]).
Za zdolność zdrowotną zawodniczek do gry w piłkę nożną odpowiada pełnoletni opiekun lub kapitan drużyny.
Zespoły od następstw nieszczęśliwych wypadków ubezpieczają się we własnym zakresie.

• Zgłoszenia – zgłoszenia przyjmowane będą mailem (info [at] chrzaszczyki.com.pl) do dnia 16.12.2011 (piątek). Tu można pobrać formularz zgłoszeniowy: 4turniejCHRZ_zgloszenie.doc [3].

• Ogólne zasady zawodów – czas trwania meczu 2 x 10 min. plus 2 min. przerwy. Drużyny grają na boisku w 5-cio osobowych składach (w chwili rozpoczęcia meczu drużyna musi liczyć co najmniej 5 zawodniczek). Obowiązują przepisy PZPN.

• System rozgrywek
Zależnie od ilości zgłoszeń, drużyny zostaną podzielone na 2 lub 3 grupy. Losowanie odbędzie się w piątek 16 grudnia w naleśnikarni Bastylia (godzinę podamy w późniejszym terminie). O kolejności zajmowanych miejsc przez drużyny decydować będzie w pierwszej kolejności ilość zdobytych punktów (za zwycięstwo 3 p., za remis 1 p.), następnie różnica bramek. W przypadku jednakowej ilości punktów o miejscu decyduje wynik meczu bezpośredniego, jeżeli był remis to większa ilość zdobytych goli.
Zależnie od ilości grup, jedna lub dwie drużyny z każdej grupy zakwalifikują się na mecze finałowe.

Pobierz przepisy piłki halowej, które będą stosowane podczas turnieju: przepisy_footsal.doc [4]