Queer UW rekrutuje

Na Uniwersytecie Warszawskim rusza cykl październikowych spotkań informacyjnych, które mają na celu zachęcenie wszystkich ambitnych i otwartych studentów oraz wszystkie ambitne i otwarte studentki do współpracy z uczelnianą organizacją studencką Queer UW. Członkom i członkiniom zależy na tzw. świeżej krwi, gdyż na nowy rok akademicki mają wiele pomysłów, do realizacji których potrzeba jeszcze większego wsparcia.

Spotkania odbywać się będą na różnych wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, aby dotrzeć do jak największej grupy studentów i studentek.

Najbliższe spotkania odbędą się:
– w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW (al. Niepodległości 22): 13 października (czwartek) w sali 319 godz. 13:00
– w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW (ul. Nowy Świat 69): 14 października (piątek) w sali 109 o 14:45
– w Instytucie Socjologii UW (ul. Karowa 18): 17 października (poniedziałek) w sali 204a o 17:30

Pierwsze oficjalne spotkanie całego Queer UW zaplanowano zaś na wtorek 25 października na godzinę 17:30 w sali 204a w Instytucie Socjologii UW (ul. Karowa 18).

Więcej o kolejnych spotkaniach dowiedzieć się można na facebookowej stronie organizacji: www.facebook.com/QueerUW oraz pisząc na adres kontakt@queer.uw.edu.pl

Organizacja studencka Queer UW powstała w styczniu 2011, działa głównie w obszarze nauk społecznych, organizując badania oraz pracuje na rzecz wzrostu poszanowania różnorodności na największej polskiej uczelni. Jest wydawcą raportu „Przemilczane, Przemilczani” o sytuacji osób nieheteroseksualnych na UW jak i również była organizatorem pierwszej od lat konferencji naukowej poświęconej tematyce queer „Strategie Queer”. To właśnie Queer UW odpowiada merytorycznie za miniony Tydzień Równości na Ursynowie w czerwcu 2011.

Serdecznie zapraszamy wszystkie i wszystkich!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa