”Nieobecny” już wrótce w kinach

Molestowanie seksualne może przebiegać w odwrotnym kierunku; w „Nieobecnym” to nauczyciel czuje się osaczony przez ucznia, gdy pochopnie – próbując mu pomóc – zaprasza go na noc do domu.

4 listopada do kin wchodzi kolejny tytuł z pierwszej filmowej serii Rainbow Collection.

„Nieobecny” jest tegorocznym laureatem nagrody Teddy Award w Berlinie – najstarszej nagrody, przyznawanej w kategorii LGBT na międzynarodowym festiwalu filmowym.

16-letni Martin uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian. Podczas jednego z treningów narzeka na ból w oku, nauczyciel zabiera go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że to nic poważnego, chłopak może wrócić do domu. Sebastian odwozi go, jednak zastają zamknięte drzwi. Nauczyciel proponuje, że zabierze Martina na noc do siebie. Po przestąpieniu progu chłopak zaczyna zachowywać się dwuznacznie, prowokować nauczyciela. Sebastian to wyczuwa, zaczyna zdawać sobie sprawę z możliwych konsekwencji swojej decyzji.

Portal homiki.pl patronuje filmowi.

2 komentarze”Nieobecny” już wrótce w kinach

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa