Tęcza nad Ulicą Sezamkową

Niech tęcza zaświeci nad Ulicą Sezamkową! Tak zaproponowali uczestnicy ankiety na stronie change.com, którzy zapragnęli, by Bert i Ernie z popularnego serialu zawarli w końcu związek partnerski

Panowie już od 40 lat dzielą jeden pokój (chociaż śpią w osobnych łóżkach) i są już na pewno bardzo sobie bliscy.

Na petycję odpowiedział zespół twórców Ulicy Sezamkowej: „Bert oraz Erni są przyjaciółmi. Zostali stworzeni aby nauczyć przedszkolaków, że ludzie mogą być przyjacielmi, mimo iż wiele ich różni. Ponadto, mimo iż postaci z Ulicy Sezamkowej mają wiele ludzkich cech, nie posiadają orientacji seksualnej”.

Cóż, widać że przyjdzie nam poczekać na coming out Berta i Erniego. W zamian za to warto przedstawić inną mapecią parę, bohaterów musicalu „Avenue Q”, otwarcie już homiczą. Łudząco podobni do pary z Ulicy Sezamkowej Niki i Rod mieszkają w jednym pokoju, wspólnie dzieląc radości i troski dnia codziennego. Podczas gdy Niki wydaje się być wyzwolonym gejem, to przed Rodem jeszcze długa droga do samoakceptacji. Co wyśpiewują w poniższej piosence.

Musical „Avenue Q” świecił triumfy w Ameryce, Australii, a jeszcze do niedawna można było go obejrzeć na londyńskim West Endzie. Szkoda, że Państwo tego nie widzieli.

źródło: http://www.pinknews.co.uk/2011/08/10/petition-wants-gay-marriage-for-sesame-streets-bert-and-ernie/

zdjęcie: wikipedia

[pb]

Autorzy:

zdjęcie Caviardage

Caviardage

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 296; nazwa: Caviardage

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa