„Podwójna osobowość” w Klubie Filmowym LGBT

Hiszpański film „La segunda piel” (1999 r., „Druga skóra”) Gerardo Very był u nas pokazywany pod dość niefortunnym tytułem „Podwójna osobowość”.

Alberto ma ładną żonę – Elenę , fajnego synka i… przystojnego kochanka – Diego. Wykręca się od seksu z nią, na seks z nim nie może się doczekać. Ale nie tylko o namiętność tu chodzi. Alberto jest zakochany. Diego zresztą również – pragnie być z Alberto na normalnych zasadach, a nie na boku. Sytuacja coraz bardziej przerasta Alberto, wpadka jest nieunikniona. Ale czy chodzi po prostu o małżeństwo jako przykrywkę i kamuflowanie homoseksualności?

W rolach głównych Javier Bardem – najpopularniejszy obecnie hiszpański aktor, Jordi Molla – nominowany za tę rolę do nagrody Goya, Ariadna Gil oraz Cecilia Roth znana z „Wszystko o mojej matce” Almodovara.

Zapraszamy na seans „Podwójnej osobowości” w poniedziałek, 29 sierpnia o godz. 19 do siedziby „Krytyki Politycznej” – Nowy Wspaniały Świat w Warszawie, ul. Nowy Świat 63 (skrzyżowanie Nowego Świata z ul. Świętokrzyską), I piętro.

Wstęp wolny. Po seansie dyskusja.

Prowadzenie: Mariusz Kurc i (zaocznie) Bartosz Żurawiecki.

http://www.youtube.com/watch?v=mF0_nKQdpR0

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa