- homiki.pl - https://homiki.pl -

Drama Queen w Watykanie i we Włoszech

Źle się dzieje na półwyspie Apenińskim. Wszystko za sprawą nieudanej sjesty papieża oraz jego podwładnych, którzy wpadli w zasadzkę facebookowych stręczycieli.

Najpierw nieudane tournee papieża po Hiszpanii, któremu w madryckiej sjeście humor popsuli ateiści wraz z lokalnymi homikami (w sumie 5 tysięcy protestujących). Tego nie zobaczycie w TVN24, która skupiła się na propagandowych obrazkach z cyklu „papieża witają oklaski przechodzące w owacje”. Humor popsuty na tyle, że papież trollował na temat ateistów agresywniej niż zwykle.

Gorzej dzieje się w słonecznej Italii, gdzie księża okazują się buchajami z najlepszego gejowskiego pornola. Na dodatek z małymi móżdżkami. Dwóch włochów, 30-letni Guiseppe i 35-letni Diego zostali zatrzymani przez policję pod zarzutem szantażowania ponad 100 księży. Złoczyńcy spotykali wielebnych na internetowym Facebooku, uprawiali z nimi orgie przez kamerki internetowe, po czym żądali opłaty za zachowanie procederu w tajemnicy. Kwota nie była mała, bo około 10.000 euro za numerek. Nie wiadomo, ilu księży dało się złapać, ale warto wspomnieć jednego, który zapłacił okup z pieniędzy, które dostał od parafian za błogosławienie domów.

Jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują

źródła: http://www.pinknews.co.uk/2011/08/18/gay-protests-greet-popes-visit-to-spain/ [1]

http://www.adnkronos.com/ [2]