Premiera nowej-starej ksiażki Witolda Jabłońskiego

Już wkrótce premiera nowej-starej książki Witolda Jabłońskiego „Kochanek Czerwonej Gwiazdy”. Ta powstała na początku lat 90-tych i przez lata uważana za zaginioną- powieść to po części powrót do historii. Romansowa historia pokazana na tle upadku komunizmu, stacjonujących w Legnicy wojskowych i kulturalnego życia Wrocławia to nie tylko dokumentacja minionej epoki, ale i pełna soczystej narracji opowieść. Kunsztownie (i niegrzecznie) ilustrują ją rysunki Izanagiego.

W 1988 roku Witold Jabłoński wydał Gorzkie uczynki, jedną z pierwszych powieści gejowskich w Polsce. Przez następne dwie dekady publikował powieści fantasy, często z wątkami homoerotycznymi.

O jego twórczości, najnowszej książce i o tym dlaczego wydawca zdecydował się na pierwsze publiczne zaprezentowanie „Kochanka…” w gejowskim klubie znanym z obszernego darkroomu (uspokajając, że spotkanie nie będzie się odbywać w ciemnościach) będzie można posłuchać w czwartek, 10 marca o godzinie 19:00 w Fantomie. Wejście – na tyłach Między Nami, pałac Brzozowskich, w północnym skrzydle. Spotkanie poprowadzi Michał Minałto (Homiki.pl).

Odbędą się jeszcze dwa spotkania z Autorem – w Łodzi i Warszawie. O szczegółach można przeczytać na stronie wydawcy – www.abiekt.pl

Tymczasem już jutro na naszym portalu recenzja „Kochanka…” autorstwa Natalii Zaborniak (lgbt-eka.blogspot.com)

„Kochanek Czerwonej Gwiazdy”
Autor: Witold Jabłoński
Grafika: Izanagi
Wydawnictwo: Abiekt.pl
Miejsce wydania: Warszawa
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-926968-7-2
Wydanie: I

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa