- homiki.pl - https://homiki.pl -

New Kids on the Block homicze!

Jonathan Knight, członek legendarnego w latach dziewięćdziesiątych (przynajmniej dla niektórych) zespołu New Kids on the Block potwierdził, że jest gejem.

Jonathan zostały wyoutowany przez gwiazdę Tiffany w poprzednim tygodniu, ale stwierdził, że prawda o jego seksualności nie została nigdy odkryta przez nikogo poza nim samym. „Był spokojny, nieśmiały, potem zostal gejem” wyznała Tiffany. Piosenkarkę spotkała fala krytyki za te rewelacje, ale sam Knight stwierdził, że powiedział prawdę o sobie już prawie dwadzieścia lat temu.

Jednocześnie gwiazdor zaprzeczył, jakoby ujawnieniem prawdy o sobie chce zrobić reklamę zespołowi przed nowym tournee, organizowanym wspólnie z równie odgrzewanym zespołem Backstreet Boys, które ma się odbyć tego lata.

A my odkładamy na bok rewelacje eks-supergwiazdki Tifanny na temat eks-super zespołu NKTB. Boimy się za to, że po powrocie Take That z ich fałdkami tłuszczowymi i występach tatusiowatego Backstreet Boys czeka nas tylko najgorszy armagedon. Powrót Krzysztofa Antkowiaka w duecie z Sabriną.

[pb]

http://www.pinknews.co.uk/2011/02/01/new-kids-star-jordan-knight-confirms-hes-gay/

Autorzy:

zdjęcie Raimund Wolfert

Raimund Wolfert [1]

ur. 1963, pracuje jako wykładowca w Berlinie. Jest autorem licznych publikacji naukowych na temat niemiecko-skandynawskich kontaktów kulturowych oraz prac z historii homoseksualności. Wydawca książki „Alles nur Kunst?” Knut Hamsun zwischen Ästhetik und Politik” (1999) i autor publikacji „Gegen Einsamkeit und ‚Einsiedelei’. Die Geschichte der Internationalen Homophilen Welt-Organisation” (2009). Obecnie pisze biografię niemieckiego pisarza i pacyfisty Bruno Vogela (1898-1987), która ukaże się wiosną 2012.