Konkurs na logo 10-lecia KPH

Zarząd Kampanii Przeciw Homofobii (KPH) ogłasza konkurs na logo Stowarzyszenia poświęcone 10-leciu utworzenia organizacji. Oto szczegółowe informacje:

KPH powstała 11 września 2001 r. W związku z tym, obchodzić będziemy jubileusz, którym chcemy uczcić m.in. specjalnym logotypem. Logotyp powinien bazować na obecnym logo KPH, w które wkomponowane powinny być elementy nawiązujące do 10-lecia. Logotyp promowany będzie na stronach internetowych KPH, wszystkich publikacjach wydawanych w 2011 r. itp.

Prosimy o przesyłanie propozycji w formacie .jpg na adres: rbiedron [at] kph.org.pl do 15 lutego br. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o przesyłanie zapytań pod powyższy adres.

Nagrodą w konkursie jest roczna prenumerata czasopisma społeczno-kulturalnego LGBT „Replika”.

3 komentarzeKonkurs na logo 10-lecia KPH

 • d.biskupa

  [Re: Konkurs na logo 10-lecia KPH]

  O rany, pęknę ze śmiechu! Szukają jelenia, który im logo zrobi za darmochę 🙂 Sorry, ściśle rzecz biorąc, za roczną prenumeratę darmowego czasopisma 😀

 • krzsz1986

  [Re: Konkurs na logo 10-lecia KPH]

  Serio darmowe? 😉 To faktycznie trochę bezczelność, żeby dawać taką nagrodę. 😉 Ale może bonusem jest wysyłka na adres domowy.

 • Peter Pan

  [Re: Konkurs na logo 10-lecia KPH]

  KPH do swych niezliczonych aberracji dołączyła jeszcze zdziecinnienie.
  Wierni fani wezmą kredki i blok A4. Ktoś narysuje literki K i H różnymi kolorkami a w P dorysuje uśmieszek. Ktoś inny obramuje znaczki w serduszko, jeszcze inny w słoneczko albo nawet w fallusa.
  Jury wybierze najlepsze (najmniej heteronormatywne) prace a nagrodę, roczną prenumeratę bezpłatnego pisma dostępnego w każdym gejowskim klubie, wręczy zapewne pewien przystojny pan. Ten sam który występuje w telewizji jako przedstawiciel KPH, lecz wnosi pozwy na każdego kto powie, że jest gejem.

  Można się ***** ze śmiechu … .

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa