- homiki.pl - https://homiki.pl -

Będzie ślub!

W konkursie skandynawskich linii lotniczych, w którym kibicowaliśmy wszystkim polskim parom, ale najbardziej Ewie i Gosi (kabaret Barbie Girls, blog trzyczesciowygarnitur.blogspot.com) SENSACJA!

Owszem, pierwsze miejsce zajęła para Niemców, którzy zebrali najwięcej głosów poparcia, linie lotnicze postanowiły jednakże docenić również ogromne poparcie, wielki – niemalże – ruch społeczny, jaki udało się stworzyć Ewie i Gosi i uznały, że najlepszym tego wyrazem [1] będzie zorganizowanie ślubu również dla nich!

Cieszymy się ogromnie – przede wszystkim szczęściem dziewczyn, które będą mogły zrealizować swoje plany matrymonialne mimo, że w Polsce nikt nie chce dać im tego prawa i które przeżyją fantastyczną przygodę. Cieszymy się również, że będą miały możliwość mówienia głośno, wobec całego świata, że się kochają i chcą to potwierdzić sformalizowaniem go przez ślub – ale nie w Polsce, gdzie państwo ciągle udaje, że nie istniejemy…

Na razie jednak nie myślimy o polityce, tylko serdecznie gratulujemy Gosi i Ewie, które zapewne nieprzytomne z radości zastanawiają się, jak teraz ogarnąć całość tego szczęścia :-).

Szczegóły poznamy zapewne wkrótce z bloga http://trzyczesciowygarnitur.blogspot.com [2]

Gorzko! Gorzko! Gorzko!

[3]