Będzie ślub!

W konkursie skandynawskich linii lotniczych, w którym kibicowaliśmy wszystkim polskim parom, ale najbardziej Ewie i Gosi (kabaret Barbie Girls, blog trzyczesciowygarnitur.blogspot.com) SENSACJA!

Owszem, pierwsze miejsce zajęła para Niemców, którzy zebrali najwięcej głosów poparcia, linie lotnicze postanowiły jednakże docenić również ogromne poparcie, wielki – niemalże – ruch społeczny, jaki udało się stworzyć Ewie i Gosi i uznały, że najlepszym tego wyrazem będzie zorganizowanie ślubu również dla nich!

Cieszymy się ogromnie – przede wszystkim szczęściem dziewczyn, które będą mogły zrealizować swoje plany matrymonialne mimo, że w Polsce nikt nie chce dać im tego prawa i które przeżyją fantastyczną przygodę. Cieszymy się również, że będą miały możliwość mówienia głośno, wobec całego świata, że się kochają i chcą to potwierdzić sformalizowaniem go przez ślub – ale nie w Polsce, gdzie państwo ciągle udaje, że nie istniejemy…

Na razie jednak nie myślimy o polityce, tylko serdecznie gratulujemy Gosi i Ewie, które zapewne nieprzytomne z radości zastanawiają się, jak teraz ogarnąć całość tego szczęścia :-).

Szczegóły poznamy zapewne wkrótce z bloga http://trzyczesciowygarnitur.blogspot.com

Gorzko! Gorzko! Gorzko!

16 komentarzyBędzie ślub!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa