- homiki.pl - https://homiki.pl -

Groza na rządowej stronie internetowej

Warto bronić wolności, którą homoseksualni ideolodzy chcą ograniczyć.
Akceptacja, pochwała homoseksualizmu jest ewidentnie niezgodna ze światopoglądem katolickim, dlatego szkoła katolicka ma prawo nie zatrudniać a nawet zwolnić osobę homoseksualną

– takie i wiele innych wypowiedzi zapełniły dziś oficjalną, rządową stronę internetową. W Polsce. Stronę Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania. A jakże – Elżbiety Radziszewskiej.

Inne przykłady?

Nie zdziwiłbym się, gdyby po wypowiedziach pani minister zaprotestowały ekstremistyczne organizacje homoseksualistów, radykałowie, których na marginesie życia publicznego zawsze jest co niemiara i których w demokratycznym kraju należy tolerować.

jeszcze:

Niech karą za normalne, zdrowe poglądy nie będzie dymisja! Niech nie pozwoli Pan, by mniejszościowe, radykalne grupy feministyczne dyktowały to, jak żyć ma większość Polaków, w tym także większość Pana wyborców!

Wszystkie teksty pojawiły się dziś. Można zapoznać się z nimi w rubryce Aktualności [1], gdzie zwykle opisywano prace Biura pani pełnomocnik. Nad całością dumnie unosi się godło – orzeł biały.

W związku z sytuacją, w jakiej znalazła się Minister Elżbieta Radziszewska po publikacji wywiadu udzielonego tygodnikowi „Gość Niedzielny”, do biura Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania wpływają tysiące maili wyrażających solidarność i poparcie dla słów i działań Pani Minister. Dzwonią również organizacje współpracujące z pytaniem, jak mogą wesprzeć Panią Minister – czytamy w notce „Dziękujemy za słowa poparcia”.

Dalej następuje czyta groteska: Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy wyrażając nadzieję, iż zaistniała sytuacja w sposób korzystny przyczyni się do podniesienia świadomości Polaków na temat idei równego traktowania, przeciwdziałania dyskryminacji oraz instrumentów prawnych przysługujących każdemu obywatelowi – niezależnie od płci, rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, religii lub wyznania, poglądów politycznych, wieku, orientacji seksualnej, stanu cywilnego czy rodzinnego.

Sic!!!

Teksty z dzisiejszych „newsów” Radziszewskiej pochodzą z seriwów deon.pl, Rzeczpospolitej, materiałów Katolickiej Agencji Informacyjnej. Zamieszczono też przesłanie Tomasza P. Terlikowskiego, „ojca czworga dzieci” (tak w podpisie). I jego adnotację: „Znani” (jak ich uroczo zatytułowała „Gazeta Wyborcza”) [chodzi o list przeciw Radziszewskiej opublikowany przez GW – red] już napisali do Donalda Tuska, by ten odwołał minister Radziszewską. I jakoś mam coraz mniej wątpliwości co do tego, że premier może to zrobić. Dlatego swój apel do premiera zdecydowałem się napisać i ja. A chętnych do jego podpisania także zapraszam. Proszę o przysyłanie swoich podpisów – z podaniem imienia i nazwiska a także wykształcenia/zawodu – na adres: klub@fronda.pl

Od kiedy to strona rządowa użycza swoich łamów Frondzie?

Ale to jeszcze nie wszystko.

Czy pamięta ktoś fundację Mama i Tata, protestującą, dla dla dobra dzieci, przeciwko EuroPride w Warszawie? Fundacja przygotowała wzór listu w obronie Radziszewskiej, a jej biuro ochoczo ów wzór zamieszcza:

Zwracamy się do Państwa z apelem. Nie zostawmy Pani Minister Radziszewskiej samej! Zabierzmy głos w jej sprawie. Poprzyjmy Panią Minister wysyłając na adresy e-mail Kancelarii Premiera kontakt@kprm.gov.pl (lub używając formularza http://www.kprm.gov.pl/premier/napisz_do_premiera/ [2]) oraz Rzecznika Praw Obywatelskich rzecznik@rpo.gov.pl (lub używając formularza https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=1 [3]) z kopią do wiadomości na adres Fundacji apel@mamaitata.org.pl i biura Pani Minister bprt@kprm.gov.pl list o przykładowej treści… i tu następuje ów wzór.

To chyba ewenement na skalę światową, by krytykowany polityk na stronie www swego urzędu zamieszczał wzór listu we własnej obronie!

Byłoby to śmieszne, gdybyśmy nie mieli do czynienia z oficjalną stroną www urzędu, będącą tak naprawdę podstroną Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – przecież biuro Radziszewskiej to część kancelarii premiera Tuska.

Gdyby ktoś miał ochotę zapytać o standardy prowadzenia stron www w Kancelarii Premiera niech skorzysta z tego adresu: kontakt@kprm.gov.pl

(red.)