Zaproszenie – wypełnij ankietę!

Szanowni Czytelnicy Płci Męskiej!

Poniżej zamieszczamy ogłoszenie grupy badaczy. Nasz portal stara się angażować w akcje edukacyjne i dotyczące zdrowia, więc i tym razem liczymy, że nas nie zawiedziecie. Poklikajcie w czasie wolnym!

Witamy,

Chcielibyśmy zaprosić mężczyzn mających seks z mężczyznami lub planujących podjęcie aktywności seksualnej z mężczyznami do wypełnienia kwestionariusza dotyczącego seksu, zdrowia, związków i relacji uczuciowych.

Jest to pierwsze tego typu badanie w Europie i największe przeprowadzone wśród mężczyzn homo i biseksualnych na świecie! Ankieta jest zupełnie anonimowa, bezpieczna, a jej wypełnienie nie zabierze Wam dużo czasu (około 20-30 minut).

Jesteśmy międzynarodową grupą badaczy i pracowników ochrony zdrowia pracujących w instytucjach zdrowia publicznego, na uniwersytetach oraz w organizacjach pozarządowych w 31 krajach Europy. Działamy w obszarze HIV, zdrowia i praw osób homoseksualnych. Ankieta jest finansowana przez Komisję Europejską.

Biorąc w niej udział, możecie zdobyć nową wiedzę, a informacje, których nam dostarczycie, pomogą nam w tworzeniu programów lepiej odpowiadających naszym potrzebom. Wysoki wskaźnik odpowiedzi będzie okazją do pokazania europejskim rządom, że HIV i zdrowie seksualne są nadal bardzo ważne. Mogłoby to również przełożyć się na dofinansowanie świadczeń skierowanych do mężczyzn homo- i biseksualnych.

https://www.demographix.com/surveys/3Y9Q-VHRX/37XLDP3J/

1 komentarz do: Zaproszenie – wypełnij ankietę!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa