Homofob złapany z męską prostytutką

Homofobi zawsze wydają się nam trochę śmieszni, zwłaszcza ci prawiący o grzechu i „nienormalności” naszego poczciwego homiczego życia.
Jednak George Rekers, znany działacz anty-gejowski ubawił nas bardziej, niż niejedna nudna homilia o cywilizacji śmierci. Pan George, pastor w kościele baptystów został sfotografowany na lotnisku Miami po powrocie z dziesięciodniowych wakacji w Europe razem z męską prostytutką (jak się to teraz mówi – escortem) o pseudonimie Geo. Mężczyzna ten występuje na jednym z portali dla płatnych kochanków jako „męski, czuły i gotowy na wszystko”, dodając że ma świetny tyłek i lubi się rozbierać.

Pastor, ojciec trojga dzieci, znany jest ze swoich homofobicznych poglądów i jest często cytowany jako „głos ze środowiska naukowego”.
George Rekers zaprzecza jakoby miał popełniać z Geo „nielegalne seksualne czyny” i zapewnia, że zatrudnił go jako „asystenta podróży”. „Spędzam wiele czasu jako psychiatra i z miłością opiekuję się ludźmi, którzy identyfikują się jako 'geje'. Moim bohaterem jest Jezus Chrystus który kocha nawet kulturowo pogardzane osoby, włączając grzeszników seksualnych i prostytutki. Podobnie jak Jezus Chrystus, spędzam wiele czasu z grzesznikami starając się im pomóc.” – powiedział pastor.

Redakcja powstrzymuje się od komentarza, bowiem docenia zaangażowanie pastora Rekersa. Docenia także gust pana George'a, bowiem Geo – jak pokazuje załączona fotografia – może spędzić sen z oczu niejednemu chrześcijańskiemu tępicielowi homików.

źródło:http://www.pinknews.co.uk/2010/05/06/anti-gay-campaigner-george-rekers-took-male-prostitute-on-holiday

www.dailymail.co.uk

Autorzy:

zdjęcie Raimund Wolfert

Raimund Wolfert

ur. 1963, pracuje jako wykładowca w Berlinie. Jest autorem licznych publikacji naukowych na temat niemiecko-skandynawskich kontaktów kulturowych oraz prac z historii homoseksualności. Wydawca książki „Alles nur Kunst?” Knut Hamsun zwischen Ästhetik und Politik” (1999) i autor publikacji „Gegen Einsamkeit und ‚Einsiedelei’. Die Geschichte der Internationalen Homophilen Welt-Organisation” (2009). Obecnie pisze biografię niemieckiego pisarza i pacyfisty Bruno Vogela (1898-1987), która ukaże się wiosną 2012.

4 komentarzeHomofob złapany z męską prostytutką

 • Walpurg

  [Re: Homofob złapany z męską prostytutką]

  Bardzo lubię takie newsy. Ich lektura uświadamia mi, że po drugiej stronie barykady mamy kolosa na drewnianych nogach.

  Napinają się na tę ich moralność i normalność a prawda i tak w końcu wychodzi na jaw. 🙂

 • Geo

  [Re: Homofob złapany z męską prostytutką]

  Nikt nikomu niczego nie udowodnił, a źródłem „newsa” jest plotkarska prasa. Nie warto nawet komentować, choć widać, że niektórym i coś takiego humor poprawia 😉

 • stereo-typ

  [Re: Homofob złapany z męską prostytutką]

  @ Geo

  Udowodniono kontakty z męską prostytutką! Dla Ciebie to taka oczywista relacja? Ja takich nie mam.

 • zewsząd i znikąd

  [Re: Homofob złapany z męską prostytutką]

  Okno się rozciąga, przynajmniej w mojej rozdzielczości. 🙁 Może poprawcie?
  Z wczorajszej prasy: niedawno pewien mężczyzna poznał w Skaryszaku geja, poszedł do niego do domu i go zamordował. Twierdzi, że to dlatego, że „w wieku 10 lat został zgwałcony przez geja”. Niestety nawet gazeta.pl nie napisze, że gwałciciel 10-latków to raczej pedofil…
  To oczywiście informacja raczej do poważnych aktualności, a nie do Kiszonek, ale warto wspomnieć…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa