''Coming out'' znów dostępny – jako e-book

Coming out… to nadal trudny dla Ciebie proces? Chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Zobaczyć, jak inni sobie z nim poradzili? Twoje dziecko jest nieheteroseksualne?
A może w Twojej pracy spotkałeś/-aś kogoś homoseksualnego i chcesz dowiedzieć się, jak być gotowym/-ą na wysłuchanie czyjegoś coming outu?

W książce Agaty Engel-Bernatowicz i Aleksandry Kamińskiej „Coming out… Ujawnienie orientacji psychoseksualnej – zaproszenie do dialogu” znajdziesz ważne dla siebie informacje.

Informujemy, że Fundacja Anka Zet Studio, we współpracy ze Sklepem Gildia.pl (www.sklep.gildia.pl) wydała tę znaną i do ostatniej sztuki rozprzedaną bestsellerową pozycję w wygodnej formie e-book. Cena jest przystępna (15 zł), a lekturę będziesz mieć w swojej biblioteczce, klikając tu:
http://www.sklep.gildia.pl/coming-out
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3080450

Pozycja od 2005 r. jest omawiana w mediach i polecana przez specjalistów (więcej: www.comingout.pl.)
To nowatorska książka na polskim rynku wydawniczym, napisana przez psycholożki doświadczone w pracy terapeutycznej i szkoleniowej. Ich otwartość, wiedza i subtelność, a także odwołanie do przykładów coming-outu, z pewnością pomoże w trudnej drodze zmierzającej do akceptacji orientacji homoseksualnej – własnej czy osób bliskich. To również pozycja promująca postawy tolerancji, podejmująca temat ważny nie tylko dla każdego geja i lesbijki, ale również dla osób heteroseksualnych, które chciałyby poznać emocje i dylematy towarzyszące procesowi coming-outu i chciałby znaleźć odpowiedź, jak się zachować, by nie zranić, kiedy syn, córka, przyjaciółka lub przyjaciel chce nam wyjawić tajemnicę. Książka ta z pewnością ułatwi dialog z tymi, z którymi trzeba o „tym” porozmawiać.

Coming out… Ujawnienie orientacji psychoseksualnej – zaproszenie do dialogu
Agata Engel-Bernatowicz i Aleksandra Kamińska
Fundacja Anka Zet Studio
ISBN: 83-922193-0-9
Str. 220

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa