Zapraszamy na dyskusję – Etyka i homoseksualność

5 komentarzyZapraszamy na dyskusję – Etyka i homoseksualność

 • twoje imię

  [Re: Zapraszamy na dyskusję – Etyka i homoseksualność]

  etyka i homoseksualizm? albo ciekawy dowcip, albo w końcu działacze KPH uderzą się w piersi i przeproszą chociażby za Biedronia. Tyle że to sci-fi – każda organizacja broni lidera jako symbolu, nawet negatywnego.

 • .

  [Re: Widać, że KPH ma już z czego lodów kręcić]

  Zaczyna rzucać debilne tematy do dyskusji…
  Ja proponuję jeszcze lepszy:
  „Kotlet schabowy a kwestia homoseksualistów”. Prawda, że ciekawe?

 • ...

  []

  Co za bzdury!

 • hejkum-gejkum

  [Re: Zapraszamy na dyskusję – Etyka i homoseksualność]

  Byłem, słyszałem, widziałem, wyszedłem w trakcie, być może nie doświadczyłem przez to czegoś ważnego, ale początek był cieniutki.
  To znaczy tak:
  a.doceniam zaangażowanie „w sprawę” ze strony prowadzącej spotkanie Pani Oli i uważam, że winni jesteśmy Jej podziękowanie, zatem”dziękujemy”,
  b. dziękujemy za udział w spotkaniu zapowiedzianych gości,
  c. ale – za pozwoleniem – prowadzący powinien mieć „w głowie” przebieg dyskusji, panować nad jej tempem, różnorodnością oraz kierować nią do uzyskania założonej tezy, no, chyba, że dyskusja będzie na tyle twórcza, że zakładana teza ulegnie niezbędnej modyfikacji.
  Nie mam prawa oceniać spotkania, którego nie obserwowałem do końca, bo dyskusja – przynajmniej na początku spotkania – zniechęciła mnie do jej dalszego śledzenia. W części przeze mnie obserwowanej było zbyt wiele, zbyt elementarnych prawd.

  Byłoby dla mnie i zapewne wielu interesującym, móc spotkać się w tym ciekawym miejscu, w otoczeniu tych samych, inteligentnych , młodych twarzy, ze specjalistami od prawa, być może jakimiś odważnymi posłami lub / i senatorami i posłuchać ich opinii na temat możliwości rewizji konkordatu.To nie może być prawdą, że konkordat jest nienaruszalny i ma obowiązywać w Polsce po wsze czasy! Nie, ja nie życzę sobie Polski, w której mamy żyć na klęczkach, w kraju katolickiego dyktatu.
  Ciekawymi gośćmi takiego spotkania mogliby być europosłowie z innych krajów, znawcy prawa międzynarodowego i – bardzo specjalnie- praw mniejszości. Przetłumaczylibyśmy, zapewniam że profesjonalnie, ich wypowiedzi! Przecież mamy prawo czerpać z dorobku intelektualnego również innych Europejczyków. Mogłoby się okazać, że mają nam coś do zaoferowania, podpowiedzenia, jak walczono i jak się walczy o prawa mniejszości gdzie indziej.
  Uważam, że ta partia polityczna, która będzie miał odwagę podważyć konkordat i wyobraźnię, by wiedzieć, po co to robi, ma duże szanse stania się istotną siłą polityczną w Polsce.Jeśli będzie przygotowana i zdeterminowana, uzyska bardzo duże poparcie społeczne, w tym katolików, którym coraz mniej komfortowo w kościele katolickim obecnego kształtu.Typowałbym do tej roli lewicę, ale nie pod obecnym przywództwem. A tak w ogóle, to proszę sięgnąć do postaci Martina Luther’a;
  przydałby się dzisiaj taki ktoś.

 • Mańka

  [Re: Zapraszamy na dyskusję – Etyka i homoseksualność]

  „Homoseksualizm a to”, „homoseksualizm i tamto”… Nie wiedziałem, że seksualność może być w takich zestawieniach jakims kryterium podziału ludzkości. (A może to homoseksualizm jest nieetyczny i to jest teza do dyskusji?)
  Jak już nie ma o czym, to się na takie tematy pitoli. Ważne, żeby „coś organizować”, „coś kręcić”, „coś mieszać”. Byle by KPH wciąż widoczne było. Żal.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa