Gej romantyk, gej spełniony, seksolatek, diva…

Wykład otwarty dotyczący młodych homoseksualistów.

W imieniu organizatorów, zapraszamy wszystkich na OTWARTY WYKŁAD na temat
wartości młodych homoseksualistów. Na wykładzie zostanie też przedstawiona próba jakościowej klasyfikacji młodych homoseksualistów, (wyłonienie typów,
np. gej romantyk, gej spełniony, seksolatek, marzyciel, gej tragiczny, diva i inne).
Treść wykładu opierać się będzie na badaniach do pracy doktorskiej mgr.
Falcmana.

Wykład odbędzie się w najbliższą środę (3 marca) o godzinie 18.30 w POZNANIU na WYDZIALE NAUK SPOŁECZNYCH UAM (budynek E w sali D, ul. Szamarzewskiego 89, dojazd – pętla Ogrody – tramwaje 2,7,17,18).

Wykład wygłosi mgr Daniel Falcman z Instytutu Socjologii UAM.

Po wykładzie zapraszamy do dyskusji.

Zapraszamy serdecznie!

3 komentarzeGej romantyk, gej spełniony, seksolatek, diva…

 • co to jest?

  [Re: Gej romantyk, gej spełniony, seksolatek, diva…]

  Czy każde wypociny magistra na nowo odkrywającego stereotypy zasługują na reklamę na homikach?
  Przecież widać, że to pseudonaukowe szufladkowanie.
  A pan Falcman, kimkolwiek jest (słyszał ktoś o nim?), gdy znał psychologię to wiedziałby, że podejście typologiczne od kilkudziesięciu lat gości w podręcznikach do HISTORII psychologi.

 • Monika

  [Re: Gej romantyk, gej spełniony, seksolatek, diva…]

  Wykład zwieńczył trzykrotny aplauz sali. Pana Falcmana zaproszono do podobnego wykładu w Bydgoszczy, natomiast poznańscy studenci noszą się z zamiarem wystosowania pisma do Dziekana WNS UAM o umieszczenie cyklu jego prelekcji w wykazie semestralnych zajęć fakultatywnych. Zdaniem zgromadzonych gości, wykład był rewelacyjny. Trwał ponad dwie godziny, audytorium nie miało dojść i oczekiwało jego przedłużenia.
  Niestety, wśród słuchaczy znalazły się cztery osoby: nieżyczliwe, niekulturalne, aroganckie. Za wszelką cenę, ku dezaprobacie sali, chciały okazać rzekomą słuszność swoich wynurzeń. Ich niemerytoryczne krytyki budziły powszechny niesmak. Pan Falcman (jako podwójny magister, doktorant) w sposób subtelny, z klasą perswadował studentowi IV roku psychologii (sic!) humanistyczną koncepcję nauk społecznych – jakoby argumentu wymagało to, że nie jest socjologia nauką przyrodniczą…
  Pan Falcman jest znaną postacią WNS UAM. Do jego osiągnięć odsyła link: http://www.socjologia.amu.edu.pl/isoc/profile.php?lookup=104. Współpracował z najbardziej renomowanymi polskimi uniwersytetami. Sposobi się do podobnych wykładów w UWr. i Uniwersytecie w Brnie. Jest zwycięzcą w zeszłorocznej rekrutacji na studia doktoranckie w WNS UAM. Jako 26 – latek napisał książkę, jest Autorem kilkudziesięciu artykułów, postacią już teraz zauważaną w polskim środowisku naukowym.
  Jako studentka WNS UAM czuję się zażenowana zjadliwą, bezpodstawną, pożałowania godną postawą pewnego chorego na zawiść, zazdrość i kompleksy studenta psychologii (sądzę, że Autora wynurzeń powyżej). Wespół ze zgromadzonymi na sali znajomymi noszę się z zamiarem wystąpienia dlań o karę dyscyplinarną, jednocześnie – z wnioskiem o regularne wykłady Pana Falcmana. Nie może być tak, że uznany młody naukowiec – postać wyrazista, z ogromnym, jak na swój wiek, naukowym dorobkiem, odważna i charyzmatyczna – jest deprecjonowana przez.. człowieka, który najpewniej nigdy się nie osiągnie dziesiątej części tego, co Pan Falcman w ciągu dwudziestu sześciu lat swojego życia. Jest mi wstyd, że tego rodzaju studenci – mali, zgorzkniali ludzie – plują na sposobiących się do międzynarodowej kariery naukowców.

 • Kris

  [Re: Gej romantyk, gej spełniony, seksolatek, diva…]

  LOL przeciez MONIKA = PAN FALCMAN hahahhaha dobra autoreklama

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa