- homiki.pl - https://homiki.pl -

Trans-Fuzja poszerza grono sympatyków

Fundacja Trans-Fuzja zaprasza:

Grono osób, które wspierają Trans-Fuzję swoją aktywnością bądź sympatyzują z naszą działalnością jest coraz większe. Cieszy nas to niezmiernie i buduje w naszych sercach nadzieję, że dzięki Wam cele i zadania, jakie wspólnie sobie stawiamy, będą realizowane coraz lepiej, sprawniej i z większym rozmachem.

Dlatego wraz z początkiem 2010 roku proponujemy Wam włączenie się do realizacji już zaplanowanych działań oraz w stwarzanie nowych projektów.

Tych wszystkich, którzy skłonni są wspomóc nas w realizacji misji naszej Fundacji, zapraszamy na spotkanie w dniu 15 stycznia 2010 r. o godz. 18.30 do siedziby Stowarzyszenia Lambda Warszawa, ul. Żurawia 24a lok. 4 (I piętro)

W trakcie spotkania mamy nadzieję doprecyzować i skonkretyzować plany działania Fundacji Trans-Fuzja na 2010 rok, zgodnie z naszymi wspólnymi oczekiwaniami, nadziejami i możliwościami.

Dla chętnych w trakcie spotkania będzie również możliwość sformalizowania swojego statusu wolontariuszki/sza oraz uzyskanie odpowiednich zaświadczeń.

Fundacja Trans-Fuzja z przykrością odwołuje zapowiedziane na 15 stycznia 2010 roku spotkanie sympatyków i wolontariuszy Trans-Fuzji oraz dyżur w Telefonie Zaufania i dyżur konsultacyjny dla bliskich osób transpłciowych.

Wszystkie wydarzenia zapowiedziane na 15 stycznia odbędą się 19 lutego 2010 roku.