Na taką pogodynkę czekamy…

Jak podała gazeta.pl za „Daily Mail”, Tomasz Schafernaker, znany prezenter pogody w BBC, z pochodzenia Polak, pojawił się na okładce magazynu dla gejów Attitude Active ubrany jedynie w czarne szorty.

Pracownicy BBC są oburzeni (przynajmniej oficjalnie) „Powiedzmy, że wszyscy zobaczyli Tomasza w innym świetle (…) Martwimy się, że teraz widzowie oglądający prognozę pogody nie będą mogli skupić się na mapie.”

Tomasz Schafernaker urodził się w Gdańsku, ale już jako dziecko przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie ukończył studia meteorologiczne i obecnie pracuje jako prezenter pogody.

Redakcja życzy sobie i Czytelnikom więcej takich pogodynek, ale w TVP, Polsacie i TVN.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7462478,Prezenter_pogody_na_okladce_magazynu_dla_gejow__BBC.html

3 komentarzeNa taką pogodynkę czekamy…

 • mTV

  [Re: Na taką pogodynkę czekamy…]

  tylko zdjęcia brak 🙂

 • Loth

  [Re: Na taką pogodynkę czekamy…]

  No no, przystojniak z niego, a jaka klata 😀

 • nonsens-kompletny

  [Re: Na taką pogodynkę czekamy…]

  przestancie ludzie robic wielkie halo – wyglada jakbyscie czekali na to kto i kiedy. to jest chore – a nie bycie gejem. w szukaniu sensacji nie znjadziecie akceptacji tylko w normalnosci – szkoda, bo wiecej mogloby tu byc o noprmalnosci. no ale jaki obraz sie teorzy taka opinie sie pozniej ma.
  Ps. Sam mieszkam w jednym domu z para gejow-jest tu tak normalnie, oglada sie normalne filmy, gada sie o zyciu, pracy, dzieli sie filizanka kawy, kanapkami z pracy. Nie ma tu rozowych przescieradel i wymachiwania rekami i gadek o ciuchach lub kosmetykach – za to jest mop, ktorym raz dziennie zgodzilismy sie wyszorowac podloge i smieci ktore trzeba wyrzucic kilka razy w tygodniu. jest zimno – czasem ktorys zakaszle w nocy, trzeba podac tabletke lub goraca herbatke. i na tym polega chyba normalnosc a nie naswietlanie tego kto gdzie z kim lub jak rozowo bylo.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa