„Nasza Sprawa 2”: pozew złozony!

To zdecydowanie nas obraża. Mamy swoją godność i zdecydowanie homofobia nas nie śmieszy. Ileż można posługiwać się żenująco prostacką retoryką? – pisaliśmy w czerwcu.

Ostatniego dnia listopada do późnych godzin wieczornych trwała ostatnia narada przed złożeniem pozwu przeciwko dziennikarzom i redaktorowi naczelnemu „Rzeczpospolitej”.

Pierwszy etap, najtrudniejszy i obfitujący w najmniej ciekawe medialnie działania zakończony!

Pozew został dziś – 1 grudnia 2009r. – złożony w sądzie!
Na stronie http://www.naszasprawa2.pl więcej informacji, skan i zdjęcia.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom i organizacjom, które od połowy lipca wspierały nas w przygotowaniu pozwu. Serdecznie dziękujemy Karolinie Kędziorze, PTPA za przygotowanie pozwu. Irminie Kotiuk za cenne uwagi i współpracę przy pozwie. Wszystkim prawniczkom i prawnikom, którzy udzielili nam cennych wskazówek. Mecenasowi Jackowi Świecy za wkroczenie w decydującym momencie i ekspresową pomoc, Wojtkowi Szot za papierologię oraz pełnienie funkcji rzecznika prasowego, Stowarzyszeniu Lambda Warszawa za użyczenie pomieszczeń i sprzętów biurowych, członkom i przyjaciołom Stowarzyszenia Otwarte Forum, wydawcy czasopisma internetowego Homiki.pl za wsparcie. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasze przeciwstawienie się zniesławianiu osób homoseksualnych zakończyło się siedemnastoma stronami pozwu i kilkunastoma obszernymi załącznikami.

…a w linku poniżej oto jak sprawa się zaczęła!

3 komentarze„Nasza Sprawa 2”: pozew złozony!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa