A w Poznaniu wiosna!

Gdybyśmy mieli ogłosić konkurs na najlepszy marsz 2009 roku, bez wątpienia Poznań znalazłby się na pierwszym miejscu. Fenomenalna atmosfera, radość, kolorowe baloniki, bębny, słońce i wspaniała frekwencja. Naliczyliśmy w szczytowym momencie marszu 700 osób.
Kolorowy tłum ochoczo skandował znane hasła („Poznań miastem tolerancji”, „Prawa kobiet prawami człowieka”, „Każdy inny, wszyscy równi”, „Homofobia da się leczyć”), ale w tym roku entuzjazm był nieporównywalnie większy niż w latach ubiegłych. Nie zabrakło animatorów – krzykaczy z tubami w dłoniach. Tutaj ślemy pozdrowienia wesołemu panu, który rozruszał towarzystwo.
Zresztą tym razem wyjątkowo ograniczymy relację. Od poznanianek i poznaniaków może uczyć się Warszawa, która organizuje największą ogólnopolską paradę i poniosła w tym roku klęskę. Dziękujemy organizatorom za dzień pełen wzruszeń, radości i słońce!
Na koniec standard homików – do zobaczenia na występie kabaretu Barbie Girls (godz. 20, Dragon, ul. Zamkowa 3) . Dodam, że dziewczyny szykują „mocne” wejście z udziałem naszego rednacza…

(foto vol, txt mt)

11 komentarzyA w Poznaniu wiosna!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa