Drugi turniej piłki nożnej o Chrząszczykowy Puchar Halowy

Drugi turniej piłki nożnej o Chrząszczykowy Puchar Halowy

Warszawskie Chrząszczyki zapraszają na drugi turniej piłki nożnej dla kobiet o Chrząszczykowy Puchar Halowy, który odbędzie się w Warszawie w sobotę 7 listopada 2009.

Na turniej zapraszamy pięć drużyn kobiecych, amatorskich (zrzeszonych lub nie).
Rozgrywki odbędą się w hali sportowej OSiR Targówek, przy ul. Ossowskiego 25.
Szczegóły o zgłoszeniach i zapisach w regulaminie.

Czekamy z niecierpliwością na wasze zgłoszenia!!!

Chrzaszczyki

Regulamin drugiego Turnieju o Chrząszczykowy Puchar Halowy

* Organizator – Chrząszczyki
* Czas i miejsce – Turniej odbędzie się w dniu 07.11.2009r. w hali sportowej OSiR Targówek ul.Ossowskiego 25 w Warszawie w godz. 10.00 – 16.00
* Uczestnictwo – Ustala się wpisowe w wysokości 150 zł od drużyny. Wpłaty przyjmowane będą gotówką lub przelewem (nr konta podam emailem).
* Zasady uczestnictwa – Każda drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób w wieku powyżej 16 lat. O przyjęciu drużyny decyduje kolejność zgłoszeń, ale organizatorki zastrzegają sobie prawo do wykluczenia drużyny, która nie spełnia wymogów formalnych.
* Zgłoszenia – Zgłoszenia przyjmowane będą mailem (info@chrząszczyki.com.pl) do dnia 24.10.2009 (sobota). Tu można pobrać formularz zgłoszeniowy. Zebranie kapitanek drużyn w dniu 07.11.09 na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju, tj. o 9:30.
* Ogólne zasady zawodów – Czas trwania meczu 2 x 10 min. plus 2 min. przerwy. Drużyny grają na boisku w 5-cio osobowych składach, (w chwili rozpoczęcia meczu drużyna musi liczyć co najmniej 5 zawodniczek). Obowiązują przepisy PZPN.

* System rozgrywek

Faza grupowa:
Drużyny zostaną podzielone na 2 grupy – „Irena Półtorak” i „Maria Makowska”. Losowanie odbędzie się w sobotę 24.10.2009r (dokładne miejsce i godzinę podamy w późniejszym terminie). O kolejności zajmowanych miejsc przez drużyny decydować będzie w pierwszej kolejności ilość zdobytych punktów (za zwycięstwo 3 p. za remis 1 p.), następnie różnica bramek. W przypadku jednakowej ilości punktów o miejscu decyduje wynik meczu bezpośredniego, jeżeli był remis to większa ilość zdobytych goli.

Półfinał:
1A – 2B
2A – 1B

Finał:
mecz o I miejsce: wygrany 1A-2B – wygrany 2A-1B
mecz o III miejsce: przegrany 1A-2B – przegrany 2A-1B
mecz o V miejsce: pomiędzy drużynami które zajęły 3 miejsca w grupach (3A-3B)

* Nagrody – Chrząszczykowy Puchar oraz medale okolicznościowe.

Więcej informacji: http://www.chrzaszczyki.com.pl/aktualnosci.html

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa