Czas najwyższy ruszyć dupska…

Zaangażowany nius z Pudelka

10 i 11 października odbędzie się Marsz Równości w Waszyngtonie. Postanowiła wziąć w nim udział Lady GaGa, która jest chyba największą ciotolubką branży rozrywkowej. Przeczytajcie jej płomienną mowę:

10 i 11 października będę w Waszyngotnie, by wesprzeć Narodowy Marsz Równości – powiedziała na swoim ostatnim koncercie GaGa. To okazja, by w końcu przemówić jednym głosem i zażądać pełnych, równych praw dla lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów w każdym z 50 stanów.

Skoro postrzegamy siebie jako wolnych i równych ludzi, musimy tak postępować. Czas najwyższy ruszyć dupska do Waszyngtonu i walczyć o swoje. Niech nas usłyszą!

Nic dodać, nic ująć. Poza GaGą na paradzie pojawią się wielkie hollywoodzkie gwiazdy. Chciałoby się w tym miejscu odnieść do Polski i polskich gwiazd, ale to zdecydowanie inny pułap, bo która z rodzimych gwiazd pierwszej ligi ma taką świadomość polityczną i odwagę?

(mt)

3 komentarzeCzas najwyższy ruszyć dupska…

 • Arc-en-terre

  [Re: Czas najwyższy ruszyć dupska…]

  Biorąc pod uwagę skalę „gwiazdorstwa” Lady Gagi to u nas chyba musiałaby się tym zająć Doda – mniej więcej podobny pułap 😀

 • madd

  [Re: Czas najwyższy ruszyć dupska…]

  no właśnie, do Dody pasują nawet te słowa o ruszeniu dupska, a nawet niechby sobie poprzeklinała przy okazji na polską homofobię, kto ma do niej numer? Przecież Negral, jej facet, w wywiadach jest bardzo wyluzowany, otwarty, mówił gdzieś, że nie ma problemów ze swoją heteroseksualnością, ma zachodnią świadomość. Oboje mogliby dopomóc!!!!

 • Arc-en-terre

  [Re: Czas najwyższy ruszyć dupska…]

  A wiesz, kurcze.. gdzieś zgubiłam kajecik z numerami gwiazd, które znam, a wraz z nim numer Dody. Ale spoko, jak się z nią spotkam na mieście to jej przekażę 😉

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa