Król jest tylko jeden! Czyli…

Miło nam poinformować, że maszyna losująca, zgodnie z wszelkimi normami i zasadami – Biblii, Koranu, Talmudu i instrukcji obsługi urządzeń HP – wyrzygała dziś dziarsko towarzysza, który w tym roku ubawi się podczas Castle Party za darmochę.

Tym samym Wielki Brat pozwala szczęśliwcowi na 3 doby rozrywki w rytmach electro, industrial, aggrotech, electroclashu i innych burżujskich nowinek.

Towarzysz Michał Kilanowski z Łodzi otrzymuje karnet upoważniający do wstępu na wszystkie imprezy festiwalowe. Frater Xerxess skontaktuje się ze zwycięzcą osobiście.

Miło nam również poinformować, że Burmistrz Bolkowa przyznał naszemu nieocenionemu, wielkiemu i wspaniałemu Krzysiowi Rakowskiemu tytuł Honorowego Obywatela Gminy w podzięce za jego dotychczasową działalność!

Sece dumą się rozpiera!! Mamy nadzieję, ze to pierwszy liberalny sygnał władz, a następnym będzie erekcja kogoś z lgbtq na sołtysa… wójta…. Czy prezydenta Warszawy.

foto CP. Dokumentacja foto jest jednocześnie rozwiązaniem zagadki konkursowej. Kto pełnił rolę statywu pod mikrofon podczas koncertu francuskiej grupy Lt No? Prawidłowa odpowiedź: B) Nagi żigolak w masce S/M!

Do Bolkowa zapraszamy od 24 lipca!


Autorzy:

zdjęcie Marek Idzi

Marek Idzi

Piotruś Pan w klatce z azbestu. Permanentnie postindustrialny i posthumanistyczny.

6 komentarzyKról jest tylko jeden! Czyli…

 • Zen

  [Re: Król jest tylko jeden! Czyli…]

  to chyba pierwsza naga fota faceta na homikach:) wow!

 • ddd

  [Re: Król jest tylko jeden! Czyli…]

  No rzeczywiście :D. Tylko jakoś taka mało wyraźna ;).
  Będzie relacja z CP?

 • Xerxess

  [Re: Król jest tylko jeden! Czyli…]

  Fotorelacja będzie…. o ile znajdzie się w najbliższych tygodniach jakiś sensowny fotograf:) Fotki Lt-No rzeczywiście nie są rewelacyjne ale pamiętajmy, że robiono je niemal 10 lat temu.

 • junior

  [Re: Król jest tylko jeden! Czyli…]

  fajna impreza, szkoda że tak daleko… Dla Clan of Xymox może bym i pojechał, ale akurat byli bodaj w zeszłym :(. Jak jest z bazą noclegową w Bolkowie i okolicach?

 • Xerxess

  [Re: Król jest tylko jeden! Czyli…]

  2 pola namiotowe – wstęp i rozbicie wigwamu za grosze za to przygoda z nieznajomym ( niekoniecznie najbardziej udania) i basen za free i gwarantowane. Hotel – ujdzie ale o tej porze roku raczej mało realne. Mieszkania u tubylców – ceny bardzo zróżnicowane, dobra opcja kiedy wyjeżdża się większą grupą.

 • junior

  [Re: Król jest tylko jeden! Czyli…]

  dzięki. Namiot to ryzyko, a i komfort żaden. Chyba się starzeję :). Ale jak rozumiem można jechać na pałę i trafić kwaterę, tak jak np. w Zakopanem?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa