- homiki.pl - https://homiki.pl -

3 x L na Lato od Czarnej Owcy

[1]

Zastanawiasz się jaka jest Radość seksu gejowskiego? A dlaczego nie zacząć lektury książki od literki L…? Ciekawi jesteśmy inspiracji!

Lubrykanty

Nieodzowne podczas stosunków analnych, często przydatne podczas masturbacji, miłe urozmaicenie wspólnego walenia konia czy ocierania się. Na rynku jest wiele rodzajów lubrykantów. Niekŧóre są drogie, aromatyzowane czy smakowe, a na eleganckich opakowaniach widnieją nazwy powściągliwe lub erotyczne; inne są tańsze, bardziej
praktyczne i można je znaleźć w najbliższej aptece czy nawet sklepie spożywczym. Wielu gejów ceni lubrykanty na bazie wody, na przykład K-Y – łatwo je zmyć z ciała czy pościeli, idealnie nadają się do walenia konia.

Ale niektórzy uważają je za zbyt lepkie do ruchania. Lubrykant na bazie wody może niekiedy wyschnąć w trakcie ekstatycznego jebanka. Tańsze opcje, czyli wazelina i tłuszcze roślinne, zachowują śliskość nawet po kilku godzinach, ale nie rozpuszczają się w wodzie – nie należy ich więc używać wraz z lateksowymi kondomami, bo niszczą lateks. Lubrykanty silikonowe bywają kosztowne i trudno je usunąć z pościeli. Fisterzy lubią crisco. Pasywi i długodystansowcy wolą za to środek nawilżający, który nie plami prześcieradła – zwłaszcza jeśli dosiadają ogromnej armaty. Do ich celów lepiej nadają się ID (nazwane tak zapewne na cześć freudowskiej koncepcji id, czyli impulsywnej części osobowości) oraz wet. Obydwa nadają się również do nawilżania zabawek.

Jeśli prowadzisz aktywne życie seksualne (pod względem częstości, a niekoniecznie pozycji), możesz zainwestować w dużą butlę lubrykantu i uzupełniać z niej środek nawilżający w mniejszej butelce, która nie zajmie całego blatu nocnego stolika. Niektóre lubrykanty zawierają środki plemnikobójcze, które ponoć niszczą także bakterie chorobotwórcze. Badania nie potwierdziły jak dotąd ich skuteczności. Tak reklamowano od dawna nonoxynol-9, lecz ostatnie badania wykazały, że nawet on nie jest w pełni skuteczny – nie zapobiega przenoszeniu HIV. Ma także inny minus – uczula niektórych mężczyzn i częste stosowanie powoduje u nich otarcia członka.

Lubrykanty nie są drogie, możesz więc wypróbować dowolną liczbę ich rodzajów. Przed zakupem warto zapoznać się ze składem produktu – unikaj tych, które zawierają barwniki i środki zapachowe. Do masturbacji, czy to samemu, czy w towarzystwie nadaje się dowolny środek nawilżający, ale do seksu analnego z prezerwatywą używaj tylko lubrykantów na bazie wody.

Luje

Mężczyźni heteroseksualni (albo podający się za takowych) czasami pozwalają, by gej zrobił im laskę. Luje – tak nazywają ich amatorzy tych klimatów – są z reguły pijani, brutalni, niebezpieczni i nastawieni wyłącznie na własną przyjemność. Niektórzy pytają: co w tym przyjemnego, dlaczego w naszych czasach ktoś jeszcze ma ochotę na takie zabawy? Czy geje, którzy obciągają lujom, nienawidzą swojej homoseksualności i pragną w ten sposób zbliżyć się do ideału „prawdziwego mężczyzny”? Albo czy luj, który daje sobie obciągnąć, obawia się zburzyć fasadę swojej męskości i stać się „pedałem”, a więc jego poza jest obroną?

Kto wie, czy nie mają racji. Być może obciągaczy bardzo podnieca upokarzanie i poniżanie się przed heterykami. Po obu końcach kutasa wrogość miesza się z podnieceniem: luj gardzi pedałem lachociągiem, a klęczący pedał gardzi heterykiem, którego heteryckość tak łatwo schodzi na odległy plan. Amerykańscy geje czasami mówią, że kto dziś daje kutasa do wylizania, jutro sam zacznie szukać lujów – może coś w tym jest.

Lustra

Nie mamy na myśli luster, w które patrzysz, by się ogolić lub sprawdzić, czy spodnie dobrze leżą – chociaż te również mogą się przydać. Lustra używane podczas uprawiania seksu mogą być dowolnego kształtu i wielkości, a umieścić je można tam, gdzie są potrzebne. Rozstawione wokół łóżka albo zawieszone na suficie mogą potęgować
rozkosz – do przyjemności bezpośredniego kontaktu z partnerem dodają przyjemność patrzenia na siebie. Możecie udawać gwiazdy porno, odkrywać ciekawe punkty widzenia nawet w czynnościach, które ze stałym partnerem zmieniły się w rutynę czy zmienić seks we dwóch w nieoczekiwaną zabawę we czterech. Im więcej luster, tym lepiej dostrzeżecie zarówno szczegóły, jak i całość stosunku – w jednym lustrze nie zobaczysz się pod każdym kątem, choćbyś wybrał najdziwniejszą nawet pozycję. Niektórzy mężczyźni lubią oglądać się w lustrze, gdy walą konia. Szczególnie podoba się im widok napiętych mięśni w chwili orgazmu.

Mężczyźni tak uzależnili się od luster, że można je znaleźć w łazienkach, sypialniach, przedpokojach i garderobach. Niektórzy jednak obawiają się, że otoczenie uzna ich za narcyzów, i unikają zwierciadeł, jakby miały na nich rzucić urok. Odrobina narcyzmu pozwoliłaby większości mężczyzn poczuć się dobrze we własnym ciele – zwłaszcza gdy mogą zobaczyć się pod każdym kątem, z każdej perspektywy, w każdej pozycji, czy to w stanie podniecenia, czy nie.

Charles Silverstein, Felice Picano
Radość Seksu Gejowskiego

tłumaczenie: Dariusz Kołaczkowski
wydawnictwo Czarna Owca (dawniej J. Santorski & CO)
Książka pod patronatem homików.pl do zakupienia m.in. tutaj [2].

Autorzy:

zdjęcie Charles Silverstein, Felice Picano

Charles Silverstein, Felice Picano [3]

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 282; nazwa: CharlesSilverstein