- homiki.pl - https://homiki.pl -

Życzenia dla dzieci!

[1]

Dziś 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Wszystkiego najlepszego dla pociech rodzin jednopłciowych, ale także naszych siostrzeńców, bratanków, wszystkich dzieci w niekoniecznie heteroseksualnych rodzinach!

Tematyka rodzin jednopłciowych nie jest już w Polsce nowością. W 2008 roku Fundacja TransFuzja i Kampania Przeciw Homofobii przeprowadziły Festiwal Tęczowych Rodzin. Rozejrzyjmy się – nawet, jeśli sami nie jesteśmy rodzicami, otaczają nas bratankowie, siostrzenice. Pociechy, w których wychowywaniu bierzemy udział.

Dzieciakom – tym najmłodszym , tym starszym też! – życzymy wszystkiego, co najlepsze w dniu ich święta. Oby mogły dorastać w świecie, gdzie nie dotknie ich żadna forma dyskryminacji.

Dzieciom, które mają dwóch tatusiów czy dwie mamy, życzymy z całego serca, by dorastały w poczuciu akceptacji rówieśników i otoczenia.

Rodzinom jednopłciowym, tym mikrorodzinom 2+1, 2+2, 2+3, a może 2 + więcej, oraz wszelkim innym rodzinom niehetero – trzymajcie się pomimo kroczącego kryzysu! Niech kredyty hipoteczne na lat trzydzieści i więcej nie przesłonią wam nigdy faktu, że jesteście naszą przyszłością!