Warszawa 19.06 Spotkanie Bliskich Osób Transpłciowych

Fundacja Trans-Fuzja oraz Stowarzyszenie Lambda zaprasza partnerki, partnerów oraz bliskich osób transpłciowych (transwestytów, transgenderystów oraz transseksualistów) na kolejne spotkanie, które odbędzie się 19 czerwca (piątek) o godz. 19.00 w siedzibie Stowarzyszenia Lambda Warszawa, ul. Żurawia 24A, lok. 4.

Podczas spotkania chcemy dać Wam możliwość wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń.
Tutaj możecie podzielić się wrażeniami związanymi z „transowaniem” swoich bliskich oraz porozmawiać z innymi o swoich obawach.
Tu bez przeszkód i niepotrzebnego wstydu możecie opowiedzieć, co Was boli, co przeraża lub co przeszkadza w życiu codziennym – a może wręcz przeciwnie: jak jest Wam z tym fajnie, jakie macie z tego powodu radości i przyjemności.
To Wy będziecie dyktujecie tematy do rozmowy, to Wy będziecie decydować, którymi przeżyciami zechcecie podzielić się z nami.

My chcemy dać Wam poczucie, że nie jesteście sami. Obok są też inne osoby, które mają podobne problemy – podobne lub inne doświadczenia. Wszystko, czym podzielicie się z nami zostanie w tym miejscu i w naszych sercach.

http://transfuzja.org/pl/artykuly/zapowiedzi_trans/2009_06_19_warszawa_spotkanie_bliskich_osob_transplciowych.htm

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa