Telewizja bezstylowa

Polecamy za przeplotami.pl i InnąStroną:

Wojciech Cejrowski – homofob, seksista i obrońca polskiej zaściankowości powraca do telewizji. Już w najbliższą sobotę, po kilku miesiącach nieobecności, TVN Style rozpocznie emisję kolejnych odcinków jest autorskiego program „Po mojemu”.

Przypomnijmy, Cejrowski zniknął z ramówki TVN na początku kwietnia. Według oficjalnego komunikatu stacji, powodem nieobecności Cejrowskiego była jego „czasowa niedyspozycja”.
Serwisy plotkarskie rozpisywały się wtedy, że prawdziwą przyczyną zwolnienia Cejrowskiego był jego kontrowersyjny wykład na temat homoseksualizmu.

Niespełna dwa miesiące później naczelny homofob RP wraca na szklane ekrany. Przeploty.pl wydały wojnę obecności osób szerzących nienawiść na antenie największej prywatnej stacji w Polsce. Dołączamy się do apelu redakcji Przeplot: Nie podoba Ci się decyzja o powrocie Cejrowskiego na antenę? Powiedz to TVN Style! Poniżej publikujemy przykładową treść listu do władz stacji.

Z przykrością przyjąłem/ przyjęłam informację o tym, że pan Wojciech Cejrowski znów pojawi się na Państwa antenie, którą do tej pory ceniłem/ ceniłam.
Uważam że osoby publiczne, które nawołują do nienawiści wobec osób innej orientacji seksualnej oraz poniżają kobiety w swoich programach telewizyjnych, nie powinny zyskiwać poparcia opiniotwórczych stacji telewizyjnych.

Na szczęście podobny kanał tematyczny oferuje cyfrowa Platforma Polsatu, do oglądania której postaram się namówić wszystkie osoby w swoim otoczeniu. Nie chcę oglądać wraz ze swoimi bliskimi pana Cejrowskiego, dlatego wybieram Polsat Cafe.

Z antyhomofobicznymi pozdrowieniami,
[podpis]

Wiadomość należy wysłać przez formularz kontaktowy TVN Style: http://www.iti.pl/_fl/tvnstyle_contact.php

 

10 komentarzyTelewizja bezstylowa

 • Loth

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  Wysłane! Ja bym dodał, że wybieram jeszcze TV4 z „Małą czarną” 😉

 • antoś

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  a ja kuchnia.tv!

 • telewidz

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  a na itv znów kruluje disco polo!

 • megamasa

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  Na mój apel kilkadziesiąt osób wyśle meila do TVN Style z podziękowaniami za Cejrowskiego pod ww adres. Pozdrawiam.

 • Język się dziwi

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  „(…)osób innej orientacji seksualnej(…)”?
  innej niż jaka? innej niż ta normalna?

 • ddd

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  -> język się dziwi

  no nie? niby to my piszemy, a takie debilne potknięcia…

 • Miłka

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  Jeszcze można było coś dodać o jego rasiźmie – np. cudowna jego wypowiedź, że należy ponownie skolonizować Afrykę. Temu Panu stanowczo NIE!

 • Rab

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  Biorąc pod uwagę, kto jest targetem dla tej telewizji, w myślę, że to w zasadzie tylko kobiety i homoseksualiści, to dziwi mnie taki gość na antenie – szowinista i homofob. Widzów raczej od tego im nie przybędzie.

  Nie rozumiem jednak tego apelu. Jak ktoś nie chce, to nie ogląda. Chcecie go ukarać, bo nie zgadzacie się z jego poglądami? Może jeszcze do reklamodawców piszmy, że nie będziemy kupować produktów reklamowanych w tvn style, bo Cejrowski ma tam program :))))

 • pablo

  [Re: Telewizja bezstylowa]

  Chyba o czymś tutaj zapomniano! Mimo, że środowisko LBGT chętnie przyjmuje feministyczną wizję, w której kobiety i geje to dwie grupy na równi uciskane przez patriarchat, w rzeczywistości taka symetria nie istnieje. Chociaż z kilku oczywistych powodów kobiety zazwyczaj mają mniej trudności z zaakceptowaniem np. homoseksualizmu swego kolegi, nie wyklucza to faktu, iż w Polskim społeczeństwie masa kobiet, a co za tym idzie także widzów TVN Style ma poglądy mocno katolickie i bardzo homofobiczne. Nic więc dziwnego, że lubią Cejrowskiego. Są to zazwyczaj także kobiety, które przyklaskiwały Cejrowskiemu gdy nazywał w swoim wywiadzie ,,dziwką” niejaką ,,Frytkę”, bo same, choć są kobietami, nazwałyby ją tak samo.

  Oczywiście jest to oburzające,że Cejrowski może pracować w jakiejkolwiek polskiej telewizji po tych wszystkich wypowiedziach jakie ma na koncie… . I tu nie chodzi o to jakie ma poglądy, tylko o to, że jego słowa mają cechy tego co w cywilizowanych państwach Europy nazywane jest ,,mową nienawiści”. Ktoś kto występuje publicznie nie może mówić co mu ślina na język przyniesie i nawoływać do niechęci wobec grup czy ludzi, których zaakceptowanie i zrozumienie przekracza jego własny, ciasny horyzont.

  A właściwie to może nie mój problem, bo jestem mało typowym gejem i oglądam raczej TVN Turbo … . Tam jeszcze nie widziałem tej naszej polskiej gwiazdy.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa