Jego Najwyższa Różowość…

Tak, znów będzie o księciu Harrym, który, prawie jak Paris Hilton, nie schodzi z łamów bulwarówek.

Następca tronu został przyłapany przez fotoreportera w stanie wskazującym na spożycie (to nie dziwi) oraz (i tu zaskoczenie) w pomalowanych na różowo paznokciach i pięknych barchanowych, różowych majtkach. Nieoficjalne wieści z pałacu królewskiego donoszą, że z dużym prawdopodobieństwem owa urocza bielizna została pożyczona pochodzi z rodzinnej kolekcji – ujawnił to na swoim blogu badacz życia celebrytów Perez Hilton.


Zrzut ze strony perezhilton.com

Redakcja musi jednak rozczarować tych, którzy za bardzo się rozmarzyli. W poprzedni weekend w Wielkiej Brytanii zagrała tutejsza charytatywna orkiestra pomocy „Red Nose Day”. Zgodnie z ogólnym założeniem akcji, tego dnia każdy musi zrobić coś zwariowanego a wszystko po to, by pomóc najuboższym i potrzebującym. W tym roku Brytyjczycy grali dla ofiar przemocy domowej oraz na szczepionki przeciw malarii dla dzieci w Afryce. Prawdopodobnie książę Harry wracał właśnie z Red Nose Day i stąd ten kompletnie nieceremonialny wystrój.

A jak już o „Red Nose Day” mowa, to warto wspomnieć, że tradycyjnie już akcję wspierają kabareciarze z „Little Britain”. Tym razem parze komików udało się namówić do występu Robbiego Williamsa. Zapraszamy do zabawy!

[pb]

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa