Dolly Parton nie jest lesbijką…

Amerykańska legenda muzyki country ucina plotki, że jest lesbijką. Długo ukazywały się doniesienia o romantycznym związku piosenkarki z przyjaciółką Judy Ogle. Ostatnio jednak Dolly powiedziała magazynowi AARP, że „są bratnimi duszami, ale nie kochankami. Byłyśmy oskarżane o to, że jesteśmy kochankami. Naprawdę się kochamy, ale nigdy w ten sposób.”

Wcześniej Dolly Parton oświadczyła, że jest szczęśliwą mężatką przez 42 lata, z tym samym mężczyzną. Mówiła też, że otrzymywała pełne nienawiści i oskarżeń listy, posądzające ją o homoseksualizm.

Na koniec gwiazda dodała: „Niektórzy ludzie są ślepi i ignoranccy. Nie można być być uprzedzonym do człowieka, nienawidzić i iść dalej przez świat szczęśliwym. To jest najważniejsze być tym, kim się jest.”

I ten piękny cytat dedykujemy wszystkim homofobom. Uśmiechnijcie się i pokochajcie świat, w tym homiki wszelkich nacji takimi, jakimi są.

[pb]

źródło: http://www.pinknews.co.uk/news/articles/2005-11728.html

2 komentarzeDolly Parton nie jest lesbijką…

 • Allilah

  [Re: Dolly Parton nie jest lesbijką…]

  nikt mi nie wmówi, że homosexualizm jest normalny i zdrowy, bo nie jest normalny i zdrowy. I nigdy nie będzie choćbyście nie wiem jak starali się udowodnić całemu światu, że jest.

 • Xen

  [Re: Dolly Parton nie jest lesbijką…]

  Allilah, myślę że nikt nie ma najmniejszego zamiaru Ci nic wmawiać. To by nie miało sensu.
  To tak jakby wmawiać niewidomemu, że trawa jest zielona. Jak się uprze, że nie jest, to jeśli nic mu nie przywróci wzroku i sam nie zobaczy na własne oczy jaka jest prawda, to nic go nie przekona.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa