Jakaś tam Edyta

Z obserwacji wynika, że polscy celebryci niezbyt chętnie wyrażają swoje zdanie. A jeśli już się tak dzieje, to zazwyczaj mówią o głupstwach, choć są i wyjątki. Niestety nie okazała się nim Edyta Zając, która jakby ktoś nie wiedział, jest partnerką Cezarego Pazury vel Killera.

Jak donosi pudelek.pl Edyta udzieliła wywiadu Vivie i popełniła taką wypowiedź:

Ja myślę, że to taki duch czasów. Naszych czasów, niestety. Ludzie zachowują się tak, jakby utracili wiarę w miłość. Co innego staje się ważne. Miłość to coś śmiesznego lub wstydliwego albo czasami wyrachowanego. Aż trudno mi w to uwierzyć. Powstają nowe wzorce zachowań: skrzywdzona samotna kobieta z dyplomem albo szczęśliwa para homoseksualistów. To taki drogowskaz pod pretekstem pieniądza i kariery po trupach.

I wydało się. Pod miłością homoseksualną kryją się pieniądze i trupy! Zapewne tuż obok są żydzi i cykliści. Dostało się też samotnej kobiecie z dyplomem. A jakby była bez dyplomu, to byłaby lepsza? Albo para gejów gdyby była np. nieszczęśliwa, to zasłużyłaby na pochwałę? Chcąc się zagłębić w wypowiedź pani Edyty stwierdziłem, że nic tam mądrego nie znajdę. Natomiast gdybym był złośliwy powiedziałbym, że takie czasy nastały, iż młode panny biorą się za starszych, ustawionych panów i czerpią z tego profity lansując się tu i tam – oczywiście taki nie będę! I wszystkiego najlepszego młodej (ups!) parze!

(nj)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa