- homiki.pl - https://homiki.pl -

Książęta z bajki szukają miłości

Dalej szukasz księcia z bajki? Minęła Cię wielka okazja, bo podczas zeszłych wakacji gejowski książę z bajki szukał miłości w brytyjskim kurorcie Brighton.

Cała akcja była elementem nowego reality show „The Undercover Princes”, którego premiera odbyła się w czwartek w programie BBC3. Bohaterami programu są Jego Wysokość Książe Rajpipli Manvendra z Indii, Jego Królewska Wysokość Africa Zulu z Zuzulandu oraz Książe Jaffny Remigiusz ze Sri Lanki. Cała trójka przybyła do Brighton, aby w przebraniu śmiertelników znaleźć miłość swojego życia. Mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu, pracują i zarabiają. Ich luksusowe posiadłości wraz z dziesiątkami służby zostały tysiące kilometrów od angielskiego Miami.

O ile książęta Africa Zulu oraz Remigiusz szukają wybranki serca, to Yuvraj Shri Manvendra Singhji Raghubir Singhji Sahib (bo tak brzmi jego pełne imię) swojej miłości będzie poszukiwał w klubach gejowskich. Po spektakularnym coming oucie w 2006 i występie programie Oprah Winphrey jest pierwszym homoseksualnym członkiem rodziny królewskiej w kraju. Warto zaznaczyć, że za stosunek homoseksualny w Indiach idzie się na 10 lat do więzienia.

http://www.rediff.com/news/2007/oct/26look1.htm [1]

Sukcesy i porażki książąt będą przedstawiane w następnych odcinkach, zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową programu:
http://www.bbc.co.uk/programmes/b00gsn9d [2]

No i polecamy uważniej rozglądać się dookoła. Może niedaleko Ciebie mieszka właśnie bieszczadzki książę, albo spadkobierca śląskich piastów…

[pb]