Zwierzenia męskiej prostytutki

Ponoć piłka jest okrągła i taka męska. Zapewne zgodzicie się z tym, że geje nie przepadają za piłką. Niektórzy wręcz panicznie się jej boją – szczególnie tej kopanej. Tymczasem wystarczy pojechać na południe Europy, by w ciepłych i słonecznych okolicznościach przyrody gra w piłkę skłaniała do miłosnych igraszek. We Włoszech wybuchł męsko-męski skandal z piłką kopaną w tle.

Jak donosi serwis „Po bandzie”, jeden z trzecioligowych piłkarzy zwierzył się mediom ze swoich seksualnych przygód z innymi piłkarzami, w tym między innymi z kilkoma gwiazdami z Serie A i reprezentacji Włoch. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że ów przygodowy piłkarz pobierał za swoje usługi całkiem spore wynagrodzenie.

„Tajemniczy kopacz, którego nazwiska jeszcze nie znamy, zgłosił się ze swoją historią do mediów. Opowiadał między innymi na ile wycenia swoje usługi (półtora tysiąca euro za kilka godzin), kiedy ma największe wzięcie (w niedzielę po meczach), ilu piłkarzy ma wśród swojej klienteli (około 30) i jacy to zawodnicy (kilku, ekhm, członków kadry narodowej, około tuzina z Serie A). Zaznaczył też, że jego klienci lubią grupowe orgie z kolegami z drużyny, bądź z piłkarzami ekip rywali.” Ponoć na liście kopacza-prostytutki są takie sławy jak Totti, Materazzi, Vieira, Cassano i Inzaghi.

Wydaje się nam, że to kwestia czasu, by, podobnie jak we Włoszech, polska piłka po niekończących się skandalach korupcyjnych pogrążyła się w tarapatach seksualnych. Leo, a może to jest właśnie recepta na sukces naszej reprezentacji? Skandale skandalami ale w końcu Włosi wiedzą jak wygrywać.


Włoscy piłkarze po meczu.

Homiki preferują piłkę siatkową i gorąco jej kibicują:
Pierwszy w Polsce turniej siatkówki LGBT
Rozdział z życia…

Żródło: www.pobandzie.pl

(pw)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa